Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok akik szexeltek négerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik szexeltek négerrel vagy tetszik nekik, de még nem próbálták, Mi motiválta őket?

Figyelt kérdés
Sajnos az ilyen kérdéseket is széttrolkodják a magukat nőnek kiadók...
2019. szept. 17. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Pfuj, sosem lenne hozzá gyomrom... 🤢
2019. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt edzőm, aki afrikai származású, volt több kollégám, kolléganőm aki fekete bőrű, még egy szomszédunk is volt. Mindegyik ugyanolyan ember, mint bárki más!

Az, hogy valaki csupán egzotikum miatt szeretne ágyba bújni egy más etnikumból származóval, nagyon felületes dolog! Olyan, akár egy szexkaland, semmi tartalma, és komoly értelme nincs a dolognak. Ez is megvolt, ki van pipálva. - Ez szerintem szánalmas mentalitás!


Mellesleg, a fekete bőrűeknél sem minden férfi van megáldva nagy intim mérettel, ez csupán egy sztereotípia! Ahogyan az is tévhit, hogy a nagy mérettel rendelkező férfiak a jó szeretők.

Egyik barátnőm nagyon jól fogalmazta meg: "Különlegesség vezetni tankot, forma 1-es autót, óriás dömpert, boeing-et, de még beleülni is pár percre. Ki ne szeretné kipróbálni, akiben van egy kis kalandvágy? Ám mi a fenét lehet ezekkel kezdeni az átlagos hétköznapokban?"

2019. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam már fekete pasival, nem volt releván s a börszine , igy alakult
2020. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 megint kamu vagy, és nem nő. Hordjátok el magatokat.
2020. febr. 9. 19:34
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!