Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak en erzem ugy h felesleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en erzem ugy h feleslegesen van farkam?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vágd le!
2019. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha annak érzed, akkor vágd le
2019. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a sajátom. Soha nem éreztem feleslegesnek.
2019. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól hogy nem szexelsz nem felesleges az. Szerintem jó. Én szivesebben vagyok férfi mint nô. Nem mintha lenne vàlasztàsom. De jobb hogy férfi lettem.
2019. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi más se szexel, de attól még verheted.


És utcán vizelni is könnyebb.

2019. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A heréidet hagyd meg, de a farkad amputáltasd. Így ha élvezni szeretnél, az egyetlen lehetőséged az lesz, hogy megdugasd magad valakivel.
2019. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mai szemétláda megjegyzésem: miért várod, hogy mások "megszánjanak" ha te nem teszel érte semmit?

A sikeres és a vesztes ember között a legnagyobb különbség, hogy bár mindkettő útja rögös és számtalanszor elbuknak, de a sikeres ha kell ezredszer is feláll és megy egyenesen a célja felé.

2019. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem érzem úgy. Ha éppen nincs egy punciban, akkor is jó érzés magamnak kényeztetni.

Te miért érzel így?

2019. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!