Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gipszfétisem van és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gipszfétisem van és nem könnyű kivernem normális tartalomra, pl. egy lányra csak úgy. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta valamiért vonz, az ha valakinek (leginkább hogy ha velem kb egyidős) be van gipszelve vagy fáslizva valamije, főként ha a lába, vagy mankóval jár. Nekem még sosem tört el semmim, nem volt részem egyikben sem, és régóta szeretném már kipróbálni. Természetesen nem akarok sérülést okozni magamnak, és egyáltalán nem a fájdalom és a baleset ami vonz. Rájöttem már, hogy a kiemelt figyelemmel (suliban, utcán) függhet össze a dolog.


Szinte mindig gipsszel kapcsolatos tartalmakra végeztem önkielégítést kb 13 éves korom óta. Legtöbbször csak a fantáziámban egy kitalált sztorira, hogy bizonyos helyzetekben én vagyok gipszben vagy egy átélt történetre, pl ha láttam valakit. Emellett szoktam a neten talált jó fotókra is. A képeknél viszont mindegy, hogy fiú vagy lány, az izgató kép/helyzet és a szép láb a lényeg.


Bár a képeknél mindegy a nem, természetesen a lányokat szeretem és szeretnék kapcsolatot, amibe nem szeretném bevezetni ezt a fétist, egyrészt, mert valószínűleg eltaszítana mindenkit, másrészt mert ez tényleg egy legbelső, magán dolog.


Ritkán végzek önkielégítést rendes képekre lányokról, de ha igen, akkor az jóval tovább tart, a gipszes idő többszöröse, mire sikerül, főleg azért mert nincs meg egyből az az izgalom. Viszont ha sikerül, az orgazmus sokkal jobb és tovább tart, mint az átlag. A gipszes dolgoknál, mivel ritkán mutatnak újat ezért általában gyors az egész folyamat és "nem túl kielégítő", egy szép lánynál pedig olyan, mint egy gipszes történetnél vagy képnél nagyon ritkán.


Mit csináljak? Hogy érjem el, hogy jobban izgassanak a lányok? Mit gondoltok erről az egészről? Mennyire normális?


2019. okt. 20. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Törd el kezed lábad és próbálj meg úgy matyizni. Erre bocsi de nincs normális válasz
2019. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne akard kipróbálni milyen egy kéz- v. lábtörés, mindkettőben volt már balszerencsém, hidd el hogy nem olyan mókás.

Ez a fétised egyre jobban kondiconálódik benned, az alap okait, gyökereit kell megkeresni miért (valószínűleg lesz ott más probléma is). Itt írásban senki nem fog tudni segíteni, keress fel egy pszichológust.

2019. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ez nem normális

Beteg vagy

2019. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Törd a fejed! :D
2019. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!