Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Épp menstruálok, azért engedje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp menstruálok, azért engedjem, hogy leszedje rólam a ruhát?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényelg nem fog belém hatolni? Mit tegyek ha beém jönne? ÉS ha csak úgy játszadozunk egymáséval akkor teherbe eshetek mert úgye elélvezni elfog csak nem az óvszerbe hanem ki tudja hova? Engedjem egyáltalán, hogy leszedje rólam a ruhát?

A barátomhoz megyek a héten és pont megvan és most lesz az első alkalom mikor náluk vagyok és megvan és hát perssze leszünk az ágyikóba és gondolom a ruha nem sokáig lesz rajtam,tampont használok azt megbeszéltük,hogy így nem dugunk mikor megvan de azért majd puszilgatni fog meg játszik vele meg ezek én is az övével de óvszJA ert nem akar használni ha úgy se dugunk

JA és csak a nemi szrevekel fogunk játszadozni ő mit tud csinálni az enyémel ha belém nem jööhet?

Orális szex kizárva!!!!


2007. dec. 10. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne is dugjatok, de szerintem amint elmúlik te úgysem bírsz a véreddel, igaz? Itt kell megkérdezni, hogy szerintünk a psid beléd fog-e hatolni?? Szerintem még hagyd ki az "ottalvást"!
2007. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
még igazán kivárhatnátok ezt a hetet, szerintem ez már nem osz nem szoroz! Nekem mondjuk sok kedvem nincs a játszadozáshoz sem, amikor beteg vagyok. De ti dolgotok. Ha tisztában van vele, hogy beteg vagy, akkor úgy sem fog belédhatolni. Főleg ha tampon van benned. Az meg, hogy lekerüljön-e a bugyi vagy sem, az gusztus kérdése kicsit ebben az esetben. Remélem nem bántottalak meg, mert nem az volt a szándékom!!! Türelem a hosszú élet titka!! Ezen a pár napon nem múlik semmi!!
2007. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te inkább még a babáiddal játssz és ne a pasid farkával!!!

ÚRISTEN! Hova került már ez a világ, hogy minden kis dedós dugni akar?!Elősször talán fel kéne a dologhoz nőni!!!

Nem pedig felelőtlenül szexelgetni, aztán meg a kerti budiban egy gyereket szülni és megölni!!!


GONDOLKODJATOK MÁR!!!

2007. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Sztem is kissé dedós.Először "ágyikóba",aztán "dugni"?Fura a szóhasználatod...ne értsd félre nem megbántásképp!Hát figyi,ne tőlünk kérdezd,hogy mit csinálhattok.Ami jólesik,és benne van mind a két fél.Rajtad múlik,hogy le kerül e rólad a ruha!Önfegyelem.Am nem értelek.Ott is alszol?És beteg is vagy?Nem tudom,hogy a többiek honnan látták mert én nem fogtam fel,hogy ez a két rész hol szerepelt a szövegben.MIND1.A pénisze ne kerüljön a hüvelyedhez,mert ha van rajta előváladék,vagy ondó,akkor könnyedén bekerülhet,és eshetsz teherbe.SZERINTEM VÁRD MEG AZT A PÁR NAPOT!Mi is egy héttel eltoltuk,mert megjött.VÁRJ!
2007. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A második hozzászólónak üzenem, hogyha menstruál, az nem egyenlő a betegséggel. Bocs de ez nagyon szúrta a szememet.
2008. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát az nekem is szúrta :) betegségnek nevezni a menstruációt..ajjajjaj...
2008. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Mond még neked anyukád esti mesét?
2010. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ajjaj!

Hány éves vagy? 14?

Menstruáció alatt (ami nem betegség), ha még tampon is van benned, akkor nem leszel terhes. Semmiképpen nem dughatja beléd, mert felnyomja a tampont, az meg nem egészséges.

Ezen kívül viszont mindent megengedhettek magatoknak, ami jól esik... persze mosakodj meg nála rendesen, és tegyél be helyben friss tampont. A ruhát is le lehet venni, de ha téged zavar, akkor a bugyi maradjon. Ő is simogathat téged, de csak finoman, érzéssel.

Ha viszont odalent is összespriccel téged, akkor 8 óra hosszat nem ajánlott tampont cserélni utána (kivenni esetleg kiveheted, de ne tegyél be újat: mosakodj meg és használj addig betétet).


Másik kérdezőnek: nem mindenki félhalott a menstruáció alatt. Van, aki nem görcsöl, esetleg kicsit kellemetlen neki.

De a szerelmeskedés (a petting is) oldja a menstruációs görcsöket.

2010. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!