Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális, ha pár hónap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha pár hónap után már nem kíván a barátom?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején egy hétvégén volt, hogy 7-8x lefeküdtünk, ez a szám mostanra lecsökkent 1-2 alkalomra. Igyekszem mindig valahogy feldobni a dolgot, veszek szép új fehérneműket, kezdeményezek mégis visszautasít és mikor felhoztam, hogy én többet szeretnék az volt a válasza, hogy hisz már jó ideje együtt vagyunk és, hogy egy idő után nem lesz olyan sok mint régen. Velem lehet a probléma? Miért nem akar engem a barátom? Köszönöm előre is annak a segítségét aki megtudja velem osztani a tapasztalatait vagy tud nekem bárhogy máshogy segíteni!

20/L


2019. okt. 21. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondoltad, hogy egy hosszútávú kapcsolatban évek múltán is dugni fogtok mint a nyulak ? Ilyen ez elmúlik a rózsaszín köd, nem tart örökké. Emiatt még nem kell szakítani mert különben minden kapcsolatodnak véget vethetnél néhány hónap után. Heti 3-4 szex sztem normális.
2019. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt. A kapcsolat elején a legunalmasabb apróságot is csodálatos élmény volt együtt megélni, a hétvégeken pedig reggeltől estig egymásba voltunk gabalyodva. Néhány hónap után aztán lefutott a dolog újdonság része. Más dolgok kerültek előtérbe, új közös tevékenységek (pl. sport), új beszédtémák, vagy a közös háztartás kihívásai. Így van ez. Nála egy kicsit hamarabb lefutott a dolog. Ha kevésnek érzed a szexet, beszéljétek meg, lehetne-e több, milyen dolgok izgatják, amit még nem próbáltatok. Na meg elég ritka csillagállás, hogy csattra egyezzen kettőtök libidója - ha sok a vágy és ő nem partner, segíts magadon.
2019. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kezdeti fellángolás vissza tud csökkenni, de ha nagyon nagy az eltérés a szexuális igényeitek között akkor... na ja, gondold át, hogy elég-e neked ennyi, fent akarod-e tartani a kapcsolatot hosszabb távon is.
2019. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet az az, hogy minden más passzol és tényleg mintha minket egymásnak teremtettek volna csak ez az egy dolog ami nem működik, pedig úgy gondolom, hogy ez fontos része a kapcsolatnak. Beszéltem már vele erről, de azt mondta, hogy semmi olyanról nincs szó, hogy ne akarna vagy ilyenek, de mégsem történik semmi változás azóta. Nem tudom mit tehetnék, mert nem szeretném ha ez tönkre tenné a kapcsolatunkat, de kezdek picit besokkalni. Huszonévesként szerintem heti 1 maximum 2 alkalom kevés úgy, hogy csak hétvégén van lehetőségünk rá.
2019. okt. 21. 21:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!