Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úszáson a fecskén túl nyúló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úszáson a fecskén túl nyúló szőrzettel mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szőrös vagyok odalent, és fecskét hordunk edzésen, viszont sose borotválom. Van még más is így? Már régóta járok edzésre de még nem szóltak. Ti meghagyjátok akik uszodába járnak? Mit kéne tennem?

2019. nov. 6. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Borotvald le fuj
2019. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fondd be 3as fonattal:)
2019. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is le lehet borotválni, de vannak egyébként olyan pasi fürdőgatyák, amik igazából nem is úgy néznek ki, mintha fürdőgatyák lennének, hanem mint egy sima rövidnadrág. Ami betűrhető, akkor tűrd be, ha nem mind az akkor szedd le; kivéve, ha nem feltűnő, mert amúgy az egész combod meg mindened szőrös, ami pasiként nem baj, sőt, szerintem kell is legyen rajta némi szőr. Szóval ha nem látványos , meg nem zavaró, meg a többiek se szörnyülködnek rajta, akkor akár maradhat is; de mondjuk ha amúgy csak fanszőrzet van ott, és az kilóg, akkor azt szedd le, ami kilóg.
2019. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3.vagyok,most jut eszembe, a fecske az nem a férfi tanga? Mert akkor hordjál olyan fazonú férfi fürdőbugyit, ami nem fecske, aminek nem vékony a hátsó csíkja a fenekénél.
2019. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene tenned, amit jónak látsz. Nemcsak ebben, hanem minden másban is. Az ember maradjon önmaga!

Ha te jól érzed így magad, hagyd meg a szőrzetedet!

(Én pl. lecsupaszítom, de nem azért, mert mások is ezt teszik.)

2019. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Undorito vagy borotvald le
2019. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam borotválni,de vannak akik nem. Ez mindenkinek a saját döntése,ne másokat utánozz
2019. nov. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó hogy szőrös. Ha nagyon kilóg a fürdőgatyából, akkor trimmeld le. Én általában 5-6 mm-re szoktam vágni.
2019. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, vagy vegyél nagyobb fürdőgatyót, vagy hagyd úgy és rúgd tökön a köcsögjét aki a nacid, az abban vagy a körül lévőt mérlegeli (mert heteró ilyet ugyebár nem tesz és nem is érdekli).
2019. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En azt mindig leborotvaltam ami kilogott
2019. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!