Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyszerre vagyok női és férfi szerepben is, egyszerre vagyok szub és dom is és érdekel az is ha valakit fojtogathatok, és az is, ha engem fojtogatnak? Nem értem magam.38/F

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és olyan kapcsolatra vágyom, amiben az is maradok, de érdekelne velem egykorú vagy nálam fiatalabb pasikkal is kipróbálni. Valamiért izgat a fojtogatás, kikötözés, akasztás is. Ezt kellene helyre tennem...

2019. nov. 7. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval érdekelnek a pasik es a csajok is? Ha igen, akkor biszex vagy.

Izgat a kikötözés és az ehhez kapcsolódó dolgok? Ha igen, akkor érdekel a BDSM.

Alá és fölé rendelt szerepben is jól érzed magad? Ha igen, akkor switch vagy.

2019. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lennék ez mindhárom egyszerre?
2019. nov. 7. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-es tökéletesen írta le, s igen lehetsz akár mindhárom egyszerre, mármint switch biszex férfi. Annyit tennék hozzá, hogy az akasztással és a légzéskontrollal is azért vigyázz, baromi veszélyes tud lenni, könnyen rá lehet faragni.
2019. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Izgalmas téma, engem érdekel. prv pls.
2020. júl. 5. 22:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!