Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem felejthetetleneb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem felejthetetlenebbé az első szexes évfordulónkat barátommal?

Figyelt kérdés
Most pénteken ünnepeljük a barátommal azt,hogy fél éve szeretkeztünk először.(Gondolom mindenki érti,hogy hogyan lesz az ünneplés...)Ő az első alkalommal rózsaszirmokat szórt az ágyra,és úgy gondoltam hogy én körberakom az ágyat gyertyával,és valami kellemes lassú zenét teszek majd be a hifibe.Itt a bökkenő,hogy találtam pár V-tech számot,de csak 5 van,ami max.15 perc lehet,és egy kicsit több ideig leszünk együtt... :D Adjatok tippet kérlek,hogy miylen számokat tegyek fel,ha kell letöltöm!A másik kérdésem pedig az lenne,hogy a gyertyákon,és a zenén mit tegyek még,hogy meglepjem?Gondoltam,hogy vezsek egy új fehérneműt,de meggondoltam magam.Van egy francia bugyim,és egy szivacsos melltartóm,ami neki a kedvence,gondoltam majd azt veszem fel.Kérlek segítsetek:mit tegyek még????Előre is köszy!!!
2007. dec. 10. 18:14
 1/4 anonim válasza:
63%

Szia!

Szerintem ez eleg,ha tulparazod akkor,lehet nem ugy sul el!

A zene az szerintem lehetne mas pl .a titanik zene alafestes az nyerobb !de izlesek es pofonok!

Lime Wire itt probald meg ird be a gugliba !a gyerekeim innen szoktak leszedni jo szamokat!

SZEP NAPOT ....:) JO SZORAKOZAST!!!

2007. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Innen válogass! ;)

Ákos - Minden most kezdődik el, Dúdolni halkan, Gondolnék rád

Lamb - Gabriel

Andain - Time

Mandalay - Beautiful

Dés László - Vigyázz rám

Melissa Williamson - I want love

Puddle Of Mudd - Blurry

Lifehouse - Everything

Dj Tiesto - Andain

Karányi Dániel - To survive, Álomszép

Dana Glover - It's You

Sia - Breathe me

Superior - Be mine

Switchfoot - You

Ákos & Orsi - 7 másodperc

Király Linda - Szerelem utolsó vérig

James Blunt - Goodbye my lover

Mariah Carrey - Bringin on the Heartbreak

Rednex - Wish You Were Here

Baktai Andi & Fiesta - Nem mondtam el

R.E.M. - Everybody Hurts

Michel Camilo - Hello and Goodbye, Not Yet

Kimnowak - Gyémánt

Dream Theater - Hollow Years, Hell's Kichen

Crystal - Jöjj velem, Pár lépés a végtelen

ATB - Ecstasy, Hold you

2007. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

zene: Café del mar

füstölő?!?

masszázs

sok sikert

2007. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Én támogatom a gyertyás ötletet, és még vehetnél egy üveg bort amit elfogyasztotok az ágyban,ami a hangulatot is jobban meghozná / bár tudom alapból meglesz/:D

Felvennék valami ksi "cérna" fehérneműt ami szexisebbé tesz, és azonnal rád akar majd ugrani

romantikus zene: the cure-letter to elise

blink182-i miss you

avril lavigne-when you're gone

berry manilow-mandy

hirtelen ennyi jutott eszembe

kellemes ünneplést nektek! és még sok boldog félévet

2007. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!