Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heteroszexuális férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiak, ti mit gondoltok a pride-on vonuló és a nem hivalkodó, normális melegek kettősségérő?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmi értelmét nem látom a pride-on lévő felvonulásnak, azon felül hogy le van zárva fél város és nem lehet közlekedni
2019. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Heteroszexuálisként annyira érdekel mint egy kutyatulajdonost a macskakiállítás. A fél várost mondjuk tényleg nem kellene lezárni, így is alig lehet esetenként közlekedni.
2019. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Hmm alapból érdektelen de másrészt meg egy felesleges túlszínezett eseménynek tartom amit diszkrétebben és szívélyes ebben is meglehetne valósítani és csökkenti a társadalmi kohéziót mert s a különbségekre teszi a hangsúlyt.De az emberek mások ki hogy tud kibontakozni.De felesleges ítélkezni s az egészséges határokat szerintem mindenki érzi S lehet hogy kell egy ilyen alkalom ahol az emberek kiengedhetik a gőzt ... Felesleges ítélkezni :) Csak légy önmagad ..
2019. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Gáz és undorító, taszító és felháborító!
2019. nov. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon gáz,én nem engedném és megvan a véleményem az ott felvonulókról. Egyszerűen az nem az utcára való.
2019. nov. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen, a heteroszexális férfiak a legundorítóbb, gyűlölködő állatfaj.
2019. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Gusztustalannak tartom. Tovább nem részletezem.

A normálisan viselkedő melegekkel viszont semmi bajom nincs.

2019. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Azt gondolom h a szexualitás az mindenkinek a magán ügye és nem kell tudatni a világgal.
2019. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

"Vonultam" már pride-on (heteroként).

Tapasztaltaim:

Nagyon, de tényleg nagyon más, mint ami mondjuk a Pesti Srácokban megjelenő képeken látszik. Az emberek 99.99%-a normális utcai viseletet hord. Valóban van a tömegben pár (kb 4-5) extrémebb ember, akiket aztán lehet fotózni és este bemutatni azzal, hogy micsoda fertő zajlik ott. Aki látott már közelről tüntetést, v egyébb tömegrendezvényt az sztem tisztában van vele, hogy minden ilyenen megjelennek hasonlóan extrovertált arcok. Egyébként egy egész jó buli.

Másik meglátásom: a pride egyáltalán nem a szexualitásról szól. Kb annyi köze van hozzá, mint mondjuk a feministák, vagy a megerőszakolt nők tüntetésének (van, de mégsincs). A felvonulás egy kissebbségben lévő társadalmi csop. jogaiért való kiállás, illetve a többségi társadalom tagjainak ingerküszöbét igyekszik kitolni (sztem egyébként sikerrel).

Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet mindent személyesen megtapasztalni, de érdemes a véleményünk kialakítása során legalább hiteles forrásokra támaszkodni.

2019. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!