Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miben más prostival szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más prostival szexelni, mint barátnővel? Hogy írnád le a két érzést?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam ide párszor, lehet olvastátok... de tanulságos lehet.


Nagyon sok megalázás és női kegyetlenkedés, visszautasítás és bénázás miatt 27 éves koromig vénszűz voltam. Csúnya egy dolog, mert a lányok azonnal kiszagolták, hogy valami gáz van velem és már emiatt nem jött össze kapcsolat, pedig "papíron" értelmiségi egyetemista lányokkal randiztam. Csak ugye senki nem akar egy szorongó aggszűz férfit a nyakába. Tényleg nem azzal van a gond hogy szűz az ember, hanem a nők nem tolerálják az önbizalomhiányt. Semennyire sem.


Úgyhogy elmentem, hosszú évek után rápróbáltam a fixetősre egy csalódás után. Itt vesztettem el a szűzességemet. Abszolút rideg volt és kellemetlen az egész. Mintha orvoshoz mentem volna, máig érzem az illatosított sikosító szagot. Félhomály volt, ment valami diszkó a tévében. Kikapcsoltattam. Benyugtatóztam magam eléggé (csak .5 Xanax, szóval mintha 2 sör után lettem volna) mert kb 180-as pulzusom és pánikrohamom lett volna.😃 így viszont csak homályos volt az emlék kicsit.


Ugrált a farkamon, meg gumiban szopott. Nagynehezen állt csak fel. Nem is éreztem semmit. Aztán mondtam hogy megpróbálnám kutyában, próbáltam betuszkolni de addigra már lötyögő tűzoltóautó tömlő volt. Meg mondta is hogy amúgy lejárt az idő. Érzelmek nélkül egy hátizsák szar az egész. Nincs értelme, mert nem ez a szex lényege. Maszturbálásnak meg rossz és drága is. Nagyon drága, pedig jól keresek nem számít 20-30 ezer Ft túlzottan.


Az egész összemlék egy rideg sikosító szag összegezve 😃 egy idegen érzelemmentes nővel aki próbál színészkedni.

...

De! Alapvetően úgy távoztam hogy oké haver, megcsináltuk. Végre nem vagy szűz. Járt az ezredes a Mount Everesten, még ha oxigénpalackkal is és a sherpák vitték fel 😃

Azért állt a cerka szerencsére és jó hogy nem sültem el. Ezért mentem, emiatt viszont minten aranypengőt megért.


Utána kezdtem randizni egy lánnyal. Szavamra elég jó nő volt, és komolyan is gondoltam bár csak rövidebb dolog lett belőle. A lényeg, hogy valami megváltozott bennem, mert végre megjött az önbizalmam. Tudtam mit akarok, és tudtam hogy hogy kell. Mint a bicajozás.


Az első esténk nagyon jól sikerült. Iszogattunk és szerelmeskedtünk egész este. Sok-sok csók, ölelés, simogatás. Mai napig a fejemben van az illata meg a Victoria Secrect fehérnemű amit lehámoztam róla. Nyliván bénáztam azért itt is, talán ki sem tudtam elégíteni, mert még a ritmuson csiszolnom kellett. Viszont sokáig bírtam és szétkarmolta a hátamat. Kicsit talán durva is volt így utólag :D meg mutatott pár dolgot, kértem is hogy vezessen, mert eddig csak botsáska lányokkal voltam. Nem féltem beszélni róla.


Egyszóval az érzelmesség, a csók, a simogatás meg hogy tudod a lány érted csinálja és bejössz neki. Ennek van értelme, ez a szex a prostizásnak nincs. Még ha el is játssza az is egy rohadt nagy hazugság, és ettől nem lehet elvonatkoztatni. Nem tud erről senki, max az én legjobb cimbim. Szégyellhetném, de igazából nem érdekel, mert pszichológialiag terrorizált ez a szüzesség már. Nem kívánom senkinek átélni ezt a sok csalódást.

2019. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezek után soha többé nem mentem el, és nem is fogok. Ez egy szükséges rossz volt, mint az szigorlaton puskázni :D


...

Őszintén nem fogom fel, miért jár valaki rendszeresen de lehet csak én vagyok ilyen érzelmes, hogy fel se áll a farkam. Amúgy is az érintést, ölelést, és egy suttogó remegő vággyal fűtött női test látványa ami izgató. Nem egy idegen húsdarabé 😃

2019. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
*fel se áll a farkam érzelmek nélkül
2019. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell hogy kívánjanak. Van prosti aki ezt meg tudja játszani vagy tényleg szeret dugni. A pénztől és a gumitól lesz más illetve attól ha azt érzed hogy csak a pénz kell neki de te nem. Ez utóbbi nem mindig van de előfordul. Amúgy a semminél ezerszer jobb egy ilyen is.

35F

2019. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Az #1-es jól leírta, prostival kb. mint egy futószalag, nem az élvezetért csinálja hanem a pénzedért, csak "munkadarab" vagy neki, egy a sok közül.
2019. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 évig a türelmi zóna kellős közepén voltam éjszsakai műszakban! Soha,de soha meg nem fordult volna a fejemben,hogy prostizzak! Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem láttam egy pár széparcú csinos lányt,de ez nekem édes kevés.. és akkoriban emlékszem volt,hogy egy évig nem szexeltem,nem volt barátnőm. Egy prosti számomra egy olyan valaki aki kényszerből van veled és ezt létni is rajta.. neki csak a pénzed kell és alig várja,hogy leteljen az a fél óra vagy 1 óra idő!

Arról nem beszélve,hogy nem mindegyiknek sikerül rögtön zuhanyozni egy teljes munkanap alatt. Gumiban eleve nem is szeretem a szexet,tehát ez is rátett,hogy soha nem voltam prostival. Na meg nekem is kell az érzelem na!

2019. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Abból se mindig a nagy gonddal és szeretettel készülő kézműves fajta :D inkább az unottan kezeslábasban gumikesztyűben és hajhálóban csirkenyakazó üzem.
2019. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont.. volt egy barátnőm akivel évekig alkottunk egy párt! Nagyon szép nő volt,de rideg,hideg..olyan smasszer nő! És mivel egy szép csinos nőről beszélhetünk ő elvárta,hogy mindig én kezdeményezzek és,hogy kívánjam meg egyből! Gondolom az eddigi csávói csak ilyen szexközpontúak voltak. De nekem ez kevés egy párkapcsolatban is,hogy valaki szép,csinos nő. Nekem attól még nem áll fel! Soha meg nem csókolt volna magától,soha nem kezdeményezett volna pajkosan, soha nem kényeztetett simogatott erotikusan előjétékként.. oké,a szexben jó volt mert istenien szopott,meg mindenféle pózt kipróbáltunk,az anált is ő hozta fel,de hiányzott az,hogy nem kezdeményezett sosem.Neki az kellett,hogy letusol,bejön a szobába és vessem rá magam egyből kőkemény farokkal.De szerintem ez nem így működik másnál sem. Vagy igen?
2019. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sajnos két ilyem nőm is volt.


Nulla kezdeményezés... hiába voltak szépek, de ennyi.


Kell a halálnak az ilyen. B...a meg falábbal a Feketeszakáll.

2019. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A rosszlanyok.hu-n van sok értékelés. Szerintem nem ad senki 4x5 csillagot ha nem elégedett és van sok lány akinek csak ilyen értékelései vannak. Van rossz prosti és van gyöngyszem is!
2019. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!