Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után folyik belőlem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után folyik belőlem, szagtalan, átlátszó, ez mitől?

Figyelt kérdés
Kb eltelt több, mint negyed óra aktus utan es érzem, hogy kifolyik belőlem valami,odanyúlok és a nedvem. De ez normális? Miért jön belőlem még mindig? Lehet azért ilyen vizes állagú, mert közben többször is zuhanyoztam? Nagyon zavar, hogy allandoan ilyen nedves vagyok, mit csináljak ellene? Barátom is állandóan megjegyzi mikyen nedves vagyok, nagyon szeveyenlem, szoktam magam kozbe törölni, de mit tegyek, hogy ne follyak ennyire?

2019. dec. 1. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Adom az utolsónak. Az van, hogy a pasid már régen végez, amikor te még be sem nedvesedtél.
2019. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasas szex közben megjegyzi, hogy milyen nedves vagy, az jobb helyeken elismerést jelent, nem kritizálást... Az elég fura, hogy ennyire nem vagy kibékülve a saját testeddel, hogy negyed óra alatt többször lezuhanyzol, meg még szex közben is törölgeted magad. Mellesleg ez eléggé káros a hüvelyed egészségére is. Plusz gondolj bele, hogy az aktus ideiglenesen kitágítja a hüvelyt, ha Te meg jól átlögybölöd vízzel, akkor nyilván szivárogni fog belőle a bejutott víz egy ideig.

Ha valamitől kiábrándul majd belőled a barátod, az nem a tested, hanem az alacsony önértékelésed lesz.

2019. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Utolsó, jó nagy kretén vagy. Megállapítod, hogy alacsony a kérdező önértékelése, de azért jól veszít neki, Jézus még alacsonyabb lesz...

Kérdező: ilyen a test, itt-ott folynak a dolgok. Természetes. A faszid meg fogadjon el így!

2020. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy megkérdezem, de hány évesek vagytok? #9 válaszát adom, ha a pasid rendesen megdugna, akkor azt se tudnád utána hol vagy, és pont nem érdekelne hogy mi folyik belőled. Milyen a szex, meddig szokott tartani, mennyi előjáték van előtte?
2020. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!