Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csak az idősebb férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt én honnan tudjam?
2019. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Engem még csak a fiatalabb csajok,ez van! 40F
2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2019. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi érdekel bennük, ami a fiatalokban nincs meg?
2019. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4es kommentelő.

Az eddigi tapasztalataim szerint egy idős férfi tisztelet tudó,művelt rendezett anyagi hátérrel rendelkezik (tehát nem használ ki, nem startol a házadra) fölösleges tétlen köröket nem futnak,mert általában tudják mi lessz a következménye. Erős fejlett empatikus készségük van s fejlett érzelmi intelligenciájuk van. Kicsit éles lessz s biztosan kapom majd a ribizlizès s társai negatívumokat de kell,hogy őszinte legyek, tehát ha szerencsés a fiatal hölgy s esetleg egy gazdagabb is az a férfi az átlagtól nagy eséllyel elfogja segíteni haladása érdekében ha nem is pénzel de építő jellegű kapcsolataival biztosan !!!

Oh igen s az ajándékokat említettem már?????

Fiatalban nagyon ritkaság !

2019. dec. 1. 23:03
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztelet a kivétel ezt ki kell emelnem!!!!
2019. dec. 1. 23:05
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Hány éves férfi számít neked idősebbnek és te mennyi idős vagy, ha nem titok?

Ha az illető férfi nem gazdag, nem jómódú és nagyon befolyásos kapcsolatai sincsenek, csak az általad írtak első része, akkor is érdekelne, ha van szimpátia?

48+Ffi

2019. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem is csak ők erdekelnek
2019. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. F 41
2019. dec. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Az eddigi tapasztalataim szerint egy idős férfi tisztelet tudó,művelt rendezett anyagi hátérrel rendelkezik (tehát nem használ ki, nem startol a házadra) "


Megkérdezhetem,hogy te hány éves vagy?

Mert,ha saját ingatlannal rendelkezel,akkor gondolom nem annyira fiatal,vagy pedig nem önerőből érted el.


Így ebből az jön le nekem,hogy a veled egykorúak többsége nincs azonos anyagi helyzetben veled,így te mindenkiben "hozományvadászt" látsz.


Ha te olyan férfira vágysz,aki anyagilag független,akkor mondd meg azt,nem kell mögé mást látni.


Nyilván ha 20 éves vagy,és örököltél,akkor is más a helyzet,mert akkor bizony azok a férfiak,akik ugyanilyen egzisztenciával rendelkeznek,ők jóval idősebbek lesznek tőle,olyan 10-15-20 év korkülönbség.


Ha viszont 30 éves vagy,ott már egy hasonló egzisztenciával rendelkező pasit könnyebb találni,aki korban nincs olyan messze tőled.


Ha pedig 40 éves vagy,akkor nyilván befognak találni olyanok is,akik fiatalabbak nálad,de nincs olyan anyagi helyzetük,mint neked,de nem kötelező fogadni ezeknek a közeledését.

2019. dec. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!