Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha mindkét fél felelősen jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét fél felelősen jár el, gondosan ügyelve a védekezésre, csupán a testi örömök céljából, akkor milyen befolyással van minderre, ha a két fél egy testvérpár?

Figyelt kérdés
Mert persze elő lehet szedni a normákat, tabukat, konzervatív nézeteket, de a normák nem egységesek, a tabuk szubjektívek, a harmadik meg sosem visz előrébb, szóval mi van, ha ezeket mellőzzük?

2019. dec. 3. 15:57
1 2
 11/18 Hellmano ***** válasza:
38%
Most hiába írod, hogy haggyjuk, hogy nem betegek... ezt nem lehet másképp leírni és aki ezt nem betegségnek látja az maga is beteg vagy érintett a témában, mint te ezekszerint. Egy egészséges ember nem tud úgy a családtagjaira nézni, hogy "jajj de megdugnám vagy jajj leszpnám", még gondolati szinten sem egészséges...
2019. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Sztem nincs benne semmi rossz. Csináljátok. Egyáltalán ki dönti el mi a beteges és mi nem. Ha nem lesz belőle gyerek, akkor mégis mi baj lenne, főleg ha egymást szerető testvérekről van szó és testileg is benne vannak. Hagyjuk meg a sok hülye dumát, hogy ez törvénybe ütközik, meg beteges meg ilyen baromságokat. Ha az ember otthon csinálja nincs belőle semmi. El se tudjátok képzelni, mennyi emberrel találkoztok nap mint nap, akik szerintetek "beteg" felfogásúak, csak semmit nem tudtok róla.
2019. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer szóltam hasonló kérdéshez őszintén,úgy zuhantak a pontjaim,hogy csuda.
2019. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nem elfogadott dolog, hiába várod, hogy azt írják, hogy hajrá csináljátok, de ☝️ csak ügyesen! 😂
2019. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudod lecsupaszítani a kérdést, mert sok rétege/összetevője van.


Az egyik legalapvetőbb kérdés nyilván a terhesség. Azzal tisztában kell lennetek, vagy inkább tudatosítani kell, hogy a legesleggondosabb védekezés sem 100%-os. Ha egyszerre többet kombináltok, az sem, de csökkenti az esélyeket. A gumi olyan 85-95% kb, gumitól, tapasztalattól függően.


Nagyon sokan teherbe esnek gumi használata során. Szakad, lecsúszik, stb stb.


Amit pedig nagyon gondoljatok át, ha szeretitek egymást és rendszeresen térjetek vissza rá: melyik az a fél, aki sérülhet, meg akkor is, ha azt mondja, hogy ő ezt akarja? Mentálisan, illetve ha mégis lesz gyerek, fizikailag, illetve társadalmilag?


Gondoljatok a gyerekre, aki, ha hosszabb ideig tart, egyre nagyobb eséllyel bizony jönni fog: sokkal nagyobb eséllyel lesznek genetikai okokból betegségei. Ki fogja felnevelni, lesz-e érzelmileg és anyagilag támogató háttér és emberek körülötte. Titokban nem lehet tartani hosszabb távon, sok esetben jobb a gyereknek, ha mindkét szülő jelen van egy csomó, pl. orvosi esetben.


És persze gondoljatok a börtönre is.

2019. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Miért az az első, hogy nekem van ilyen viszonyom a testvéremmel? xd

Lehetne egy ismerős, vagy csak egy random ember, akiről hallottam.

A kérdés teljesen feltételes és szándékosan provokatív jellegű, nincs semmilyen engem érintő valóságalapja.

Csak arra irányult, hogy megnézzem, mit hoz ki az emberekből, illetve lássam, mennyire és hogyan tudnak gondolkozni.

Senki sem kap ötöst.

(És nem, az ötös nem az, ha azt írja valaki, hogy tök rendben van a dolog.)

2019. dec. 9. 00:57
 17/18 casztor30 válasza:
Azért írja majdnem mindenki, hogy beteges, mert nálunk így vannak nevelve az emberek. Tiltja törvény, stb. Van olyan ország, ahol talán még halálbüntetés is jár érte. Viszont v
2020. febr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 casztor30 válasza:
100%
Francba, bocs, elnyomtam. Szóval van, ahol legális, és nem elmaradott országra gondolok. Még a házasság is engedélyezett. Szerintem semmivel nem betegebb dolog mint a homokozás, sőt... Nincs benne semmi, csak ne legyen belőle gyerek.
2020. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!