Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szexnél és fenéknyalásn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél és fenéknyalásnál mekkora az esély arra, hogy elkapunk valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés

Ugye kellő ápoltságnál is felmerül a kérdés,hogy a húgycsőben marad pár csepp vizelet,ami orális szex közben a szájba kerülhet.


Fenéknyalásnál pedig még nagyobb a veszély.


2019. dec. 4. 10:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat is,hogy vannak akik csak óvszerben sz-pnak.


Még a női nemiszerv kényeztetésére gyártanak valamiféle kendőt(nem tudom pontosan mi a neve).

2019. dec. 4. 10:30
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Már lassan 5 éve orálozunk a párommal, semmi bajunk nem lett.


Fenéknyalás egyszer volt, abból sem volt gond, mégis jobban szeretem oda a síkosítót.

2019. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fenèknyalàstol beteg lettem. Pedig tobbszor csinaltuk, de egyik alkalom utan az orvosnal kotottem ki
2019. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 leírnád mit kaptál el?
2019. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az esélye, ha kimegyek az útra és elüssõn egy autó? Esélyem van rá, de nem biztos, hogy el is üt.
2019. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor kapsz el valamit, ha a másiknak van mit továbbadnia ugyebár. Bizonyos STD-k terjedhetnek orális úton is, de nem az a jellemző. Nagyobb eséllyel kapsz el náthát, influenzát stb. csókolózás közben mint mást orállal. Ettől még ne heti 5x partnered legyen, ésszel csináld.

Nyalókendő? Na neeeeeeeeeee...

2019. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért nem nem ugyanaz,mert nem ugrasz direkt az autó elé.

Vagy lefékez vagy nem.


Ha viszont olyan területet nyalsz,amikor kakás-pisis gyakran,akkor ott megmaradhatnak kórokozók.

2019. dec. 4. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Akinek félelmei vannak, ne tegye.

De a szájban is sok millio bakterium van megis smarol mindenki.

2019. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze a nyálban is vannak bacik,de azért mégsem olyanok,mint a bomlástermékekben.
2019. dec. 4. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Fenéknyalásnál összefuthatsz olyan baktériumokkal, amelyek a vastagbélben tanyáznak. (például kólia baktériumok) De ezek nem fognak benned kárt tenni.

A vizelet pedig mivel lúgos és erősen sós, steril. Így nem valószínű hogy abban bármit találnál.

Betegséget orális szexnél akkor kaphatsz el, ha valamilyen betegsége már van a partnerednek.

Ezek pedig a legtöbbször alapból járnak olyan tünetekkel, amelyek miatt mikor ránézel, a szex nem épp az első gondolatod lesz.

2019. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!