Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha el szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha el szeretném adni a használt bugyiim, lenne kereslet rájuk? Ill. hol tudnám ezt megtenni úgy, hogy a nevem ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10-es! megélni nem lehet belőle, de jó kis ösztöndíjkiegészítés.
2019. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
67%
Vennék! Akinek lenne írjon.
2019. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is adok el, írjatok bátran
2020. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Hát én november óta hirdettem indexen. Kb. 10-et, ha eladtam kb. A többség átverős, komolytalan, képhajhász, szerencsétlen lúzer... 200 levelet kaptam azóta, abból kb. 10 s volt komoly, vagy élevezte, hogy eljutunk 80 üzeneteig, de nem vesz semmit. De képekre megy mind.


Amúgy sima postát felveszik név nélkül is, szimplán nem írsz rá feladót. Egy embernek írtam rá, mert itt falun adtam el, mivel ajánlottan kértem, kamut nem írhattam rá, mert falun ismernek, talán nem él vissza vele. De ha ajánlottan kéri és városon laksz, simán írj rá kamut. Email címen is kamu névvel. Bankon is átjön az utalás, mett a nevet nem nézi.


De ehhez kell idegrendszer, meg rengeteg idő, hogy hátha vesz valamelyik, de időpazarlás, meg vissza is éleht a képekkel. De van egy csaj, aki 3.500 forintért csinált masztis videókat arccal. Mit ne mondjak, nekem ennyi pénzt nem érne meg.


Akinek ez könnyű pénz, az nem tudom, hol hirdeti, de indexen csak barmok vannak, hihetetlen beteg emberek szaladgálnak közüttünk. Egyik írtah, ogy általános iskola előtt szokott kislányoktól bugyit venni, hogy ott veszi le előtte... De nem ez a legdurvább. Szánalmas lúzerek, simán lebuktathatnám mind. Egyik meg letagadta, hogy megjött a bugyi, fel akart jelenteni... A máisk meg szopatásból visszahívatta a bankból a pénzt, utazhattam 100 kilométert a fiókba és vissuaadtam, mert ne hogy fwljelentsem, képes rá.

2020. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen no tenyleg es nem kamus aki eltunik ket nap mulvairjon privatba
2021. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!