Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csak többedik alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak többedik alkalom után nyalt ki? Férfiak ti hogy álltok a nyalás dologgal?

Figyelt kérdés
Csak szex kapcsolat van köztünk. Nem számolom,hogy hányszor feküdtünk le,de kb 8-9.alkalom után nyalt ki.. én minden alkalomnál le szopom.. az első pár alkalom után kegkérdeztem,hogy miért nem nyal ki,azt válaszolta,hogy mem tudja hogy állnék hozzá... majd át gondolja... szóval terelte a témát... nem is erőltettem,nem is beszéltem róla. Most miért lett nála ez a fordulat?
2019. dec. 6. 10:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A finom, friss puncit imádom nyalni, legszívesebben le sem venném a szám róla 😉


30/f

2019. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák és pont olyat fogtál ki aki nehézkesen áll a témához !

Nálam a legelső hogy élvezetekig nyalom !

2019. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat... en arra gondoltam h nem tud nyalni... mer nem volt eget rengeto.... annyira nem tudta viszinozni azt az elmenyt ami en adok neki
2019. dec. 6. 14:36
 14/19 A kérdező kommentje:
4es valaszolonak.. elso szex alkalomnal ha teged nem nyalnak ki akkor ossze csukod a labad? Vagy mert nem nyalt ki akkor ne folytassam az aktust? Vagy nem ertem ebben miert en lennek a hibas...
2019. dec. 6. 14:53
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen szexkapcsolatnál ált beugrik, h elég könnyűvérű a csaj, azaz a fene tudja kivel volt 2 órával elöttem, így aztán ezt én is szeretem kihagyni.
2019. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 orton ***** válasza:
Akkor nem is smaroltok?
2019. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De csokolozunk ezzerrel... minden van csak nyalas nem volt idaig... dugunk leszopom megcsokol szex kozben tobbszor... tehat a puncimba kerul a farka amit utana leszopom es siman megcsokol szemvedelyesen hosszasan... minden stimmel..
2019. dec. 7. 01:08
 18/19 orton ***** válasza:
Bocsi az elottem ironak szantam a koltoi kerdest. De kosz igy lesz mire kiverni:D
2019. dec. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo. Orulok h segithettem. Egeszsegedre :D
2019. dec. 7. 02:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!