Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » SOS Van egy fura kapcsolatom!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Van egy fura kapcsolatom! Szerintetek mennyire normális ha egy fiú meztelenül szereti mutogatni magát fotókon? Értem a nemiszervét, fenekét, beleértve; és tukmálja az emberre a meztelen képeit? Szerintetek ez egy hajlam?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet a hátterében? Ti eltűrnétek ilyesmit az ismeretségetek szinte első napjaitól fogva?


Íme a történetünk: egy közösségi hálózaton (NEM társkeresőn) ismerkedtünk meg, intelligens, művelt embernek tűnt aki sokat olvas, szereti a verseket, gyönyörű szépeket fogalmaz...

(nem egy tipikus zaklató vagy perverz alak mert azok szerintem nem ilyenek).

Beszélgetni kezdtünk. Mindketten magányosak voltunk akkoriban és ez kötött össze bennünket. Mindvégig kedves voltam vele és megértő. (tudni kell a fiúról, hogy gyengelelkületű, rendkívül érzékeny). Ápoltam a lelkét, építettem az önbizalmát, szépen, finoman beszéltem vele (írásban). Ő is viszonozta a figyelmességemet, kedvességemet. De mint kiderült, nála ez eléggé originális módon mutatkozik meg. Részben erről szól a sztori, ugyanis ezzel kapcsolatban vannak kétségeim. Normális-e ami történt/történik?

Úgy két hét elteltével érkeztek a meztelen képek (igaz előtte kérdezte, hogy küldhet-e képeket magáról és a kulcsmondata talán a következő mondatban rejlett: "AKÁRMILYEN képnek örülnék"? Ebből kellett volna rájönnöm. De én nem értettem. Honnan is tudhattam volna ebből az egyszál szóból mire készül? Ezért igennel feleltem.

Erre mint derült égből a villámcsapás- úgy értek a meztelen képek. Valószínüleg azt hitte elalélok tőlük.

Olyat mondott, hogy én vagyok az első és egyetlen aki ezt megérdemelte. Mármint, az első aki láthatja a gyönyörűségét. Mindezidáig egyedül csak én érdemeltem meg. Nem tudom más lány hogyan reagált volna ilyesmire, de én nem aléltam el. Nem tudtam mire véljem, mennyire normális ez, holott legbelül éreztem, hogy nem feltétlenül egészséges ami történik. Köztudott, hogy perverz, zaklató alakok szoktak ilyesmit csinálni. Leírtam neki, hogy nem erre számítottam és, hogy nem pucér képekre értettem mikor azt mondtam bármilyen kép jöhet. Leírtam, hogy ezzel csak megijesztett és nem tudom mire véljem, összezavarodtam a személyiségével, szándékaival kapcsolatban... Persze ezt is csak finoman fogalmazva adagoltam be neki, mivel én olyan ember vagyok aki nagyon megválogatja a szavait még olyanokkal szemben is akik lehet, meg sem érdemlik. Ez a vesztem :(( Eljátszotta a bánkódó, bűnbak szerepét, miután még én éreztem azt, hogy megbántottam. Végül ahelyett, hogy elküldtem volna vesztemre belementem egy "kapcsolatba" vele. Képek továbbra is voltak. Azt mondta jó érzés, hogy látom őt meztelenül, az önbizalma növeléséhez szükségesnek érzi, hogy küldjön, és később már arra is szüksége lett, hogy szépeket írjak a testéről. Nem tudom miért de belementem ebbe az egész szarságba (részben azért, hogy meg ne bántsam, mert ha nemet mondok az negatívan érintette volna az önértékelését), olyan voltam mint egy megbabonázott (de nem az ő látványa babonázott meg, félreértés ne essék). Talán érzelmi manipulációnak lehetne nevezni. Magányos, zárkózott lány vagyok, előtte nem volt barátom. Ő meg szépeket írt, gyönyörű kedves, érzelmes, csábító szövegeket. ("Nem láttam még ilyen szép és kedves lányt mint amilyen te vagy. Még sosem találkoztunk de már szerelmes belém. Szeretlek" stb.). Már csak attól, hogy írogatunk feláll neki. Képekkel bizonyítja majd azt mondja, ő ezzel fejezi ki a szeretetét. Hát nem tudom miféle szeretet az ilyen, inkább önzőségnek érzem és beteges dolognak.


Mi a véleményetek erről? Lányok, ti mennyire tolerálnátok ilyesmit?

Fiúk, ti is írhattok! Valóban csak így lehet kimutatni ha megtetszik egy lány a neten? Csak chatelni tudtok és nincs lehetőségetek találkozni (és esetleg már kapcsolatba ment át a dolog). Ti is nekiállnátok pucéran mutogatni magatokat? De nagyon szépen kérem, hogy rendes válaszokat küldjetek mert a téma számomra elég komoly



2019. dec. 7. 05:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt ez kommunikáltad felé is?
2019. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, bennem is van ilyen kitárulkozási megnyilvánulási hajlam. Ez lehet egy fajta bizalom irányodba, hogy Ő már teljesen megbitózik benned.lehet szeret nudizni meztelenkedni, neki természetes a pucérság.
2019. dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy minden nő is dugni akar. Illetve, az hogy a férfiak később érnek, ez 1 női lélek simogató butaság. Testileg a nők valóban korábban,de agyilag....🤦🏼‍♂️ Erre itt a példa, egy magát okosnak tartó 26 éves érett lányt, irányít, manipulál egy 23 éves fiú. 🤔🤔🤔
2019. dec. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!