Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pénisz sprayről vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Pénisz sprayről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a pénisz spray hasonló érzetet kelt mintha gumi lenne rajtad? A problémám az, hogy gumival egyáltalán nem tudok elmenni, nem érzek túl sok mindent pedig durex thin feelt használok ami vékonynak van bepromózva, viszont gumi nélkül nagyon hamar elsülök, valószínűleg azért mert nem sokat csináltam még nélküle és egyszerűen túl jó érzés, viszont most van 1 csaj aki mindenképpen gumi nélkül akarja csinálni és nem akarok 1 perc alatt végezni vele, ezért gondoltam a sprayre, lehet valami hátulütője? Illetve direkt márkás sprayt néztem ki ami azt irja, hogy ízetlen, szóval ha szájjal csinálná utána esetleg rájöhetne, amit szintén nem akarok. Elég kínos szitu, de muszáj valahogy megoldanom :D

#pénisz spray
2019. dec. 9. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár bort az is késlelteti. Második, harmadik menetre mW amúgy is tovább birod
2019. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez ilyen érzéketlenítő dolog?

Hát, esetleg az, a hátulütője, hogy ha bekened magad, és nincs köztetek gumi, lehet hogy ő is érzéketlenebb lesz, azt meg nemigen akarod .


Hát, verd ki előtte, trenírozd magad, gondolj a nagyira, nyald ki előtte alaposan, hogy ne panaszkodhasson hogy nem élvezte, ilyenek :D

2019. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a spray rosszabb mint a gumi. Nekem olyan volt mintha konkrétan más farka lenne a lábam között. Mint amikor elalszod a kezed aztán, valami hulláét tapogatnád.

Mai napig nem értem hogy maradt meg a merevedésem.

2019. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam még pár helyen erről a sprayről, és valahol olvastam, hogy elég csak a makkot befujni vele, mert ugye az a legérzékenyebb pont a behatolásnál, és én is azt érzem annak, a törzs része pedig maradhatna spray nélkül?
2019. dec. 9. 22:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!