Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az első anális élményetek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a konkrét szex-re gondolok, akár ujjazás, nyalás, segédeszöz, bármi... :) Hogyan éltétek meg? Fájt, vagy jó volt? Azóta hogy álltok a témához?

2019. dec. 11. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas volt. Azóta már sokkal jobb.
2019. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eddig csak az volt, mert még szűz vagyok, de egyre jobb.
2019. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt,nem is lesz!
2019. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leírnátok részletesebben? Pontosan mi történt és milyen érzés volt? :)
2019. dec. 11. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejthetetlen. Jó értelemben.
2019. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágyik rá valaki, vagy legalábbis csak kíváncsi rá, nem pedig ráerőltetik ÉS betartják az anális szex alapszabályait (higiénia, síkosítás, fokozatosság) akkor igen kellemes élmény tud lenni :)
2019. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Mi többször beszéltünk erről a párommal, főként én szerettem volna kipróbálni, aztán egyszer hirtelen felindulásból megtörtént. Annyira izgultam, hogy remegtem közben de végig én irányítottam a dolgokat, lassan haladtunk, az elején szünetekkel csináltuk hogy ne fájjon annyira, közben végig simogatott és puszilgatott a párom. Összességében nekem eszméletlenül pozitív élmény volt, de tény hogy ez csak a párom miatt alakult így, maximálisan figyelt rám, nem erőltetett semmit és miután sikerült behatolnia nagyon kellemes élmény volt. :D olyan negyedévente szoktuk megismételni, nagyon szeretjük de teljesen más mint a hagyományos szex, kell hozzá egy alaphangulat, olyan mentális állapot hogy teljesen egymásra tudjunk hangolódni.
2019. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

volt barátnőmmel, felcsatolóssal, még 19 évesen

nagyon élveztem, a pasijaimmal is szoktam csinálni

29N (bi)

2019. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit szaros volt.
2020. márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Mivel még nem akarom punciba engedni, eddig 3x csináltam análisan. Az elso azért fájt kicsit, de ki lehetett bírni. Utána a tobbi már jo volt, ott is volt azért feszítés, de már tudtam mi vár és élveztem, még ha azért éreztem is...
2020. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!