Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők is ugyanúgy élvezik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is ugyanúgy élvezik a szexet, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért kell nekik fizetni érte pénzzel/idővel? Kivéve ha egy férfi nagyon jól néz ki, de akkor is csak legfeljebb átlagos nővel tud nyélbe ütni fair üzletet, amibe mindkét fél ugyanannyit fektet.
2019. dec. 13. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,hogy a férfiak mennyire élezik,de én nagyon élvezem.
2019. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
😂😂
2019. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2019. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, csak amíg nőből bárki találhat magának szexpartnert pillanatok alatt, addig egy férfinak minimum meg kell küzdenie érte, de van olyan is, akivel egy nő sem hajlandó ingyen szexelni.
2019. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanúgy élvezik, sőt :) Egyébként meg ha érdekel a pszichológiai oka, akkor ugyebár evolúció... a férfiak könnyű szerrel "hintik a magot" a nőknek viszont a legjobb géneket kell megtalálniuk, lehetőleg olyan partner személyében aki gondoskodik az utódról, kapcsolatban marad vele - ez dolgozik tudat alatt.

Egyébként ha neked a szex áru és "áldozatnak" látod, hogy figyelmet fordítasz a nőkre és így fogod fel... háááááát... akkor érzelmileg 0 kötődésed van az adott nőhöz, másrészt már megbocsáss de nem leszel túl sikeres az ismerkedésben... (bármennyire is "nagyon jól" nézel ki)

2019. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen mi is élvezzük.

Neked sem szabad szexelni, ha még időt sem szánnál a lányra. Nálunk nem megy azonnal a szex.

2019. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem vissza kéne hozni azt hogy szét lehessen ôket erôszakolni. Végre mi is ki kefélhetnénk magunkat barátom. Úgy kéne velük bánni mint saud arábiában a nôkkel.
2019. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6,: Evolúciós szempontból teljesen jogos. Szerintem is nagyon fontos a minél jobb génállomány fenntartása.

De akkor azok a nők, akik olyannyira válogatások, hihetetlen elvárásokkal rendelkeznek, akkor idősebb korukra ne keressék az átlag férfiakat. Ugyanis a jó pasik száma véges, idővel házasodnak, kiválasztják a jó nőket, és az átlag nőknek muszáj lesz lejjebb adniuk a saját szintjükig. De ne tegyék ezt, menjenek feleségül 5-en egy jó pasihoz, aztán azt is fogadják el, ha idővel lecserélik őket (mert ugye a jó minőségű génállomány fontos, kell a fiatalabb nő, és nem csak nekik vannak jogaik).

Szerintem ez így korrekt, már bocsáss meg :)

2019. dec. 13. 22:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze így megoldódna a népességcsökkenés, a gyerekeket pedig a szingliadóból befolyó összegből lehetne felnevelni.

Ezt persze nyilván nagyon elleneznék a szinglik, de legalább lenne nyugdíjuk, így összességében nekik is nagyon megérné!

2019. dec. 13. 22:32
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!