Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki használt már késleltetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Aki használt már késleltetős óvszert, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tényleg használ? Mennyire tesz érzéketlenné?

Ugye azt írja a tájékoztatóban, hogy irritációt, égő érzést válthat ki egyeseknél.

Elég hülye kérdés de ha én ezt teszt képpen az ujjamra húzom egy ideig (mégse szex közben jöjjön elő ha esetleg irritálna odalent) ott is ugyanúgy kellemetlen lesz?


2019. dec. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer véletlenül ezt vettem a pasimnak és borzalmas. Mivel ez az anyag nem csak rád hanem a csajra is kenődik, elzsibbasztja a puncit és nem érez majd szinte semmit.

Levettem a pasimról a gumit h szopjam és full lezsibbadt a szám!

Szóval sztem ne errefelé próbálkozz, inkább gyakorolj h minél tovább bírd.

2019. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, kb. semmire sem jó, csak inkább kellemetlen. Egyébként is fejben dől el, ne ezzel próbálkozz.
2019. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsit csípett. mindenképp a farkadon próbáld ki előtte.

egyébként engem eléggé érzéketlenné tett, olyannyira, hogy alig tudtam elmenni. a végén már kétségbeesetten pumpáltam h elélvezzek valahogy, és olyan volt az elélvezés mikor csak nagyon kevés inger ér, szóval nem volt túl nagy orgazmus. persze a barátnőm csak röhögött rajtam mivel ő már addigra kétszer elment. azt mondta legalább tudom milyen a lányoknak amikor próbálkoznak h elélvezzenek valahogy. szóval az ő szempontjából egyértelműen jó az óvszer, egy kis szenvedést meg bevállalok a kedvéért, de csak néha.

2019. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Toljatok két menetet, az első elmegy hamar a másodikat simán sokkal tovább bírod.
2021. okt. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kis pubi voltam én is használtam, hogy tovább bírjam. De ugyanez volt mint másoknál, hogy totál érzéketlenné tett. Tehát jó-jó, sokáig bírod, de totál elveszik az élvezet.
2021. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!