Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Csikló izgatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaik818 kérdése:

LÁNYOK! Csikló izgatással mennyi az esély hogy a barátnőmnek spriccelve lesz orgazmusa?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy filmezés közben kicsit kényeztetni fogom ott lent és nem nagyon akarnám hogy olyan legyen az ágya

2019. dec. 23. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, mivel izgatod. Szájjal? Ujjal? Vibrátorral?

Nekem szájjal és ujjal végzett kényeztetéssel még nem volt, vibrátorossal már volt olyan orgazmusom. A lényeg, hogy a nagyon intenzívnél fordulhat elő olyan.

2019. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyi.
2019. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Hülye vagy? Ha "gyárilag" nem olyan a csajod akkor nem fog spriccelve orgazmusa lenni! Ennyi! Nézz utána!
2019. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettöl még valaki nem hulye, hogy megmerte ezt kérdezni, de mindegy.

Szóval elég kevés nő hajlamos a spricceléses orgazmusra, de lehet hogy a te barátnőd pont ilyen. Szerintem ujj+nyelv a leghatekonyabb.

2019. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
“Nem nagyon akarnám, hogy olyan legyen az ágya” Nem az ággyal fog közben foglalkozni. Egyébként első körben inkább egy sima orgazmus legyen a cél, mert azt sem biztos, hogy eléred.
2019. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ujjazásnál történt meg hogy elélveztem és a combomra is ment meg a kezem is olyan lett és persze a nadrágom is amit utána mehettem átvenni. Lehet a G pontot sikerült elérnem és ezért. Én masztinál a csikló orgazmust viszonylag szárazon is el tudom érni de ujjazásnál sajnos mindig attól tartok hogy az ágy is olyan lesz mert intenzívebb az érzés és nagyon sok nedv távozik ilyenkor
2020. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!