Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok masztizni?

Figyelt kérdés

Ha elkezdtem részletezni, nagyon hülyén érzem magam, mert úgy érzem, hogy én vagyok az egyetlen ennyire elcseszett lány...

Sose szerettem, tényleg, soha nem is csináltam, max nagyon ritkán kipróbáltam, hogy "na vajon még mindig utálom-e?", egész életem során kb 15-ször szerintem (21 vagyok). Sose tetszett, nem éreztem semmi jót, untam az egészet, elfáradt a kezem, és undorodtam tőle, hogy "olyan" lett a kezem. Ráadásul, ha ez önmagában nem lenne elég gáz, mindig sírtam utána. Minden egyes alkalommal elsírtam magam közben, és nagyon rosszul lettem utána lelkileg.

Nemrég próbáltam vibrivel (azt hiszem, dildonak hívják ezt a fajtát, de nem vagyok otthon a témában), és szintén semmi. Egyáltalán nem élveztem, untam, és még csak nem is voltam nedves. Pedig még tutorialokat is néztem, raktam be zenét, gyújtottam gyertyát... és a fantáziámmal sincs gond.


Mi lehet a baj? Mit csinálok rosszul? Nem vagyok aszexuális, mert a szexet kívánom, meg szoktam rá gondolni, és amikor volt, akkor mindig benedvesedtem.

Lehet teljes mértékben lelki eredetű a probléma? Mert pl azért is nem szoktam masztizni (azon kívül, hogy nem élvezem), mert undorodom magamtól, és még saját magamnak se kellek. Meg fiúkkal is van rossz tapasztalatom... vagyis csak eggyel, de ő tényleg nagyon bántó dolgokat mondott.


Mi lehetne a megoldás?



2019. dec. 25. 16:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9: Köszi az ötleteket. :)
2019. dec. 25. 18:02
 12/12 anonim válasza:
0%
ha gondolod en meg toszlak es egybol helyre jossz!1
2020. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!