Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Visszaveszik a boltban vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaveszik a boltban vagy ha nem milyen más opció van?

Figyelt kérdés

Kedves testvérem viccesnek gondolta magát és karácsonyra egy vibrátort vett nekem, mivel nincs párkapcsolatom.

Viszont nekem nem kell, a blokk megvan. Így visszaveszik? Ha nem akkor esetleg neten tovább passzolhatom vagy mit csinálhatok vele?



2019. dec. 28. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább használd. :) De ha nem sérült a csomagolás akkor blokkal visszaveszik.
2019. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Kizárt dolog, hogy visszavegyék, max visszacserélik valami másra. Általában így szokott lenni a boltokban.

Ajándék lónak ne nézd a fogát.

Hallottam olyat, hogy lány kapott egy vibrátort poénból, nem használta, majd később eszébe jutott, hogy van, és mi lenne, ha kipróbálná és hatalmasakat élvezkedett vele.

2019. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem veszik vissza, csak akkor ha netről lett rendelve, akkor van 14 napos visszafizetés. De ha utcáról betévedve vette meg, akkor nincs visszavétel. Neten meg senki nem fog megvenni egy kicsomagolt vibrátort, ha bontatlan, akkor talán. Inkább használd, természetes dolog a vibrátorral való maszturbálás.
2019. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem vicces, hanem HASZNOS ajándék.

Nem kell elzárkózni ettől, a maszturbálás természetes dolog.

2019. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a boltban nem vennék vissza akkor tedd fel a netre!
2019. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felteheted a netre, vagy ki is dobhatod, ha annyira nem kell. Azt nem mondom, hogy add oda ismerősnek, mert azt hinné, te is viccesnek gondolod magad.
2019. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Nem akarod majd visszavinni.
2019. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!