Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda879 kérdése:

Van köztetek olyan lány aki úgy gondolta, hogy szex közben nem képes orgazmusrs a csiklója izgatásra nélkül és még is elèlvezett egyszer csak nèlküle? Ha igen akkor, hogy? Milyen pózban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg nem fogsz ilyen választ kapni... ha csak a csikló által ingerléssel tudsz elélvezni akkor csináld úgy, nem kell hajtani a hüvelyi orgazmust (nagyon sokaknak nincs), inkább azt az utat találd meg ami neked jó és csak simán élvezd a szexualitást :)
2020. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első után még 3 évig hittem, hogy nekem sincs hüvelyi orgazmusom. A harmadik pasimmal sikerült csak. Teljesen más volt vele, nem csak a szexualitás minősége, de odafigyelt rám is. Vele sikerült, azóta pedig dobom a lúzereket, akik rám fogják, ha nem élvezek el.
2020. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sikerült tegnap elélveznem anélkül,hogy izgattam a csiklómat hüvelyi úton.

De akkor szex közben miért nem sikerül?

2020. jan. 10. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod mi a jó neked.
2020. jan. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
partnerváltás, misszináriusban
2020. jan. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egesz veletlenul nem a partner varja, hogy na, most se? Nekem az okozott gorcsot, hogy tobb partner is nyaggatott, na, van-e valami. Igaz, nagyon visszafogott voltam, talan furcsa lehetett.

Most mar olyan heves vagyok, hogy nincs vissza jelzes koveteles es el tudom engedni magam. De. A huvelyem csak keso harmincaskent kezdett erezni. Magatol.Fiatalon csak klitoralis orgazmusom volt.

2020. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!