Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az egyik meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti2424 kérdése:

Mit tegyek ha az egyik meztelen képem felkerült napiszarra?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 19:57
1 2 3 4
 31/33 Synesztro ***** válasza:
65%
31/F Ne haragudj, kedves kérdező, nem bántásból, és inkább általánosságban írom ezt, semmi személyes. Egy jó ideje figyelem ezt a szenny oldalt, gondolkoztam a regelésen is, a kommentek miatt, de valahogy sosem szánom rá magam.:S Undorítónak tartom az oldalt magát, tényleg hűen ábrázolja a "címét". Ám egy dolog miatt mégis mindig feltévedek rá, és az pontosan ez. Egyszerűen megunhatatlan a postaláda című rovatuk. Ahogy a sok idétlen kis naív p...csa fotózgatja magát pucéran, elküldözgeti minden idiiiótának, aztán meg rinyál, ha felkerül rá. Nem számít mivel takarózol. Ellopták a telóm, jajj a csúnya expasim bosszúja, a szervízben lelopták róla a képeimet stb.stb.stb. Milyen mélyen érdekes, nekem mondjuk nincs félnivalóm ettől az oldaltól, hm, vajon miért is? Lássuk csak. Talán ott kezdeném, hogy eszem ágában sincs a f@rk@m fotózgatni, sem állva, sem tükörből. Valahogy id.i.ótának érezném magam, a tükör előtt az izmaimat feszegetve, vagy karddal a kezemben pózolgatva, pedig láss csodát, éppenséggel van is egy, mivel régen vívtam. A profil képeimen nem akarok minden csajt levenni a lábáról, és olyan k...va menőnek látszani, mint egy maffiózó. Csak, és most ne sértődjön meg senki, azoknak van oka félni ettől az oldaltól, akik maga mutogatóak. Ha felkerültél, akkor várd ki türelmesen a sorod, míg levált egy másik hasonszőrű, és imádkozz, hogy addig ne tegye tönkre az életed, mert van egy ismerősöm, napi.comosok olyan de nagyon ismerik, hogy nem is írnám le, szegény, még megint visszakerül, immár sokadszorra. Ne miattam legyen. A lényeg, hogy szegénykém nagyon aranyos, nem is nézett ki rosszul, de felkerült rá, jó szaftos anyaggal, és meg sem állt Törökországig, a családja szégyene lett, barátokat vesztett el, ésatöbbi, ésatöbbi. Szóval, imádkozz, fohászkodj, hogy hamar lemenjen, ne rakják vissza, elfelejtsék, és törjön le a kezed, ha még egyszer erotikus képeket, vagy videókat készítgess, vagy csináljanak rólad. Pusztán ennyi. Sajnálom, de számomra az őszinteség a legjobb operáció, hidd el, vagy ne hidd el, de nem bántásból írtam le, hanem, hogy tanuljatok végre belőle. Ez szól minden h...lye p..icsának, aki azon gondolkodik, hogy 12-14 évesen már ráznia kell egy szál bugyiban magát a kamerának. Szerencsére fiam van, de ha lányom lenne, és ezt csinálná, valószínűleg már börtönben lennék inkább, de hogy agyonverném, az tuti. Az én lányomból nem lenne magamutogató kis maj..om, mert úgy elkenném, hogy csak a fogorvosa azonosítaná az tuti. Szép napot. U.I.: Lepontozni természetesen szabad, bár ez is csak egy vélemény.:)
2020. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
4%
hurkaléé, gyulabácsi:DD
2020. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
42%
Hmm, te vagy az Varga Kriszta? :D Felnéztem arra az oldalra és volt egy érdekes kép
2020. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!