Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A barátommal szexeltünk és mondtam neki, hogy óvszer nélkül nem, mondta hogy oké. Felhúzta aztán egy perc múlva elfordult mondván, hogy megnézi, hogy nem csúszott le, utána tovább folytattuk, nem néztem oda amikor betette, eléggé fájt igyis az első alkalmam volt és nem nagyon éreztem azt hogy közben levette(amikor elfordult) mint kiderült, nagyon mérges voltam rá, azt mondta, hogy miattam csinálta, hogy jobb legyen.
2020. jan. 17. 15:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele ezután
2020. jan. 17. 17:09
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező,de jól tetted.

Idővel rendbe jössz lelkileg!

2020. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Büdös köcsög, jól tetted... 👌


33/F

2020. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lacc80 ***** válasza:
64%
Igen, erőszaknak számít. És jó nagy bunkó.
2020. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon undorító lépés volt. becsapott, nem törődik azzal, ennek milyen következménye lehet, nem vigyáz rád...ráadásul utána meg egy gigantikus baromságot is képes bekamulni, hogy "azért csinálta, hogy neked jobb legyen"..... ez a nyomi csak kihasznál téged. sajnos a szüzességed már nem tudod tőle visszavenni, ez van, de többet biztosan nem találkoznék vele. sok olyan cselekedet van, ami alapján nem érdemes elítélni egy embert, de ez pont nem az a helyzet
2020. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!