Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Itt felsorolják az összes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt felsorolják az összes alapvető női mellformát, rajzokkal illusztrálva. Ezt ki találta ki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ki találta ki, hogy a legjobb és legszebb a "kerek" típus? Nekem az egyáltalán nem tetszik, mert a szilikon mell jut róla az eszembe. Szerintem a legszebb mellek az "oldalazó" és a "könycsepp", de még a "harang" sem rossz. Mások szerint is a kerek a legszebb? 29F

[link]


2020. jan. 21. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így leírás, meg ábra alapján a harang tetszik a legjobban.
2020. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán mert az a legpraktikusabb. Nem kell cicifixet felvenni, nem úgy mint az én kisméretű kelet-nyugatommal, ami úgy néz ki melltartó nélkül mintha 2 kifelé néző háromszög lenne a pólóm alatt :D
2020. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legpraktikusabb, mert arra a legkönnyebb vmit felvenni. S rendesen tartja a melltartó. Nem kell vele annyit szenvedni öltözködésnél. De attól még mindenkinek az tetszik, mit akar.
2020. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami unatkozó grafikus.

Lehet én láttam túl sok cicit,de van még bőven típus. A kereknek általában nagyon férfias bimbója van. Nekem nem a favorit.

2020. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint egy marha értelmes cikk:D

Senkinek nincs kerek melle, csak ha szilikon van benne.

Anatómia könyv.

2020. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!