Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fleshlight milyen, csatorna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight milyen, csatorna, méretet javasoltok egy közepes méretű f. sznak?

Figyelt kérdés

13 vagy 19 mm átmárőjűn gondolkozok

Mintája. Sima Originál

Egy 20000ftos jóminősségű

cuccról van szó



2020. jan. 23. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Aki ilyen kérdést tesz fel annak minden bizonnyal mikropcse van
2020. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát közepest bammeg!
2020. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik fajtákról van szó? Nekem flight van és kisebb farkam, tökéletesen bejött. :D
2020. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én originálba(19mm) es szűk(13mm)

ben gondolkodok.Te milyet vennél ha bármilyet választhatnád?

2020. jan. 23. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu, megértem, hogy olyat szeretnél, ami jó szűk, és nem tartozik rám, hogy Neked mekkora átmérőjű van, de ebbe nem fogod tudni betolni. Rendben van, hogy a betét rugalmas, van nyúlása, de ez a méretű betét szétnyúzza a péniszed és inkább kellemetlen élmény kellemes, mint kellemes.

Nem ismerem a Fleshlight méreteket, de ha kb. 4 cm átmérőjű péniszed van, akkor egy 30 mm-es betét minimum kell. Szerintem...de ez csak tipp.

Lehet, sarkít a példa, de talán valamelyest támpontot adhat az is, hogy óvszerből mekkora kell Neked, bár tudom, hogy a Fleshlight és a gumióvszer viselkedése, rugalmassága merőben eltérő.

Azért sem mindegy, mekkorát veszel, mert ha túlságosan szűket választasz, akkor a péniszed hozzászokik egy erős ingerhez, így elképzelhető, hogy a barátnőd puncija nem lesz majd elég szoros és nem fogsz tudni elmenni.

Amúgy, ha jó méretet választasz, akkor biztosan fogod tudni vele gyakorolni a késleltetést, így sokáig fogod bírni majd.

Nekem nincs Fleshlightom, de olvastam róla, hogy nagyon intenzíven stimulálja a péniszt, ne lepődj meg, ha először gyorsan telelövöd. Állítólag nagyban fejleszti az állóképességet, de akinek van ilyen, az biztosan többet tud mondani.

2020. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megrendeltem így ugye a csomagpontra megy es nem házhoz? [link]
2020. jan. 23. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem megy házhoz nyugi. :D melyiket választottad végül?
2020. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2020. jan. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!