Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szuzesseg elvesztese?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuzesseg elvesztese?

Figyelt kérdés

Milyen legyen/volt az elso?

Mindenki irhat.



2020. jan. 31. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
18%
betudtam egybol verni neki aztan toltam 2 percig és feltöltöttem anyaggal.
2020. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hogy milyen legyen azt előre nem lehet megmondani! Ez szerencse kérdése is!

Nekem szerencsém volt! Nekem nagyon jó volt! f.

2020. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

Egy dolgot jegyezz meg, soha ne olyan pasit/nőt válassz aki igénytelen!

Nőként a szűzességnek ára van, hülye aki ingyen adja. Nagy árat kell fizetni érte!

Pasiként nem árt gyakoloni valamin, bár ha elég határozott vagy,akkor már nyert ügyed van.

2020. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%
A terhesség pejorativ. Az ember nem teher.a nő várandós. mert vár. Az elveszett, az szomorú dolog. Nem veszik el semmi! Inkább pont, hogy így válsz egésszé!
2021. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt az elvesztése és nem is szerelemből tettem sajnos:(
2021. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
#14 az ember teher. A baba sokszor teher. Sőt... Nem is baba csak egy abortusz. Én is utálnám magam és a (gusztustalannak tartanám) embriót ha most besikerülne. Nem tudnám megszülni. A szüzesség elvesztése sokaknak fájdalmas így a nők inkább elvesztik mint egy állapotot véglegesen. Szóval most csak kijavítottalak mert szerintem hülyeség és nagyon naiv amit írtál. Olyan álomvilágba illő. A valóság nem ilyen könnyű, a terhességgel megszenvedünk mi nők. Szélsőséges esetben bele is lehet halni. De persze ne legyünk ennyire negatívak, csupán kihullhat a fogad, meghízhatsz, fájdalmaid vannak, hánysz, hormon és hangulatingadozásaid... Persze, ezt várja minden ember
2021. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem jó élmény volt, az akkori párommal már jó ideje együtt voltunk, mindketten elsők voltunk egymásnak.

Nem fájt, nem vérzett (nem is szabadna egyébként ha valakik jól csinálják).

Jó környezetben, békében, szeretetben, ahogy annak ideális esetben szerintem lennie kellene.

2021. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egy kocsmában hozzánk csapódott egy másik asztal társaság, felnéztem a sörömből,m es egy brutál jó rocker suna ült előttem, beszedbe elegyedtünk,m levizsgaztunk egymás előtt hogy mindketten tudunk mindent a Mettallicáról, aztán kint a wc-ben megdugatta magát, ami nekem kb 5másodpercig tartott, nekem ciki volt, ő szánalmasnak tartotta...

Soha többet nem találkoztunk.

Mindenesetre egy hatalmas önbizalomfröccsöt adott a további csajozáshoz.

19voltam.

37/f

2021. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nagyon jó volt az első. A párom figyelmes volt. Telljesen ellazultam. Csak picit volt kellemetlen az elején utánna már nem is fájt. Minden a körülményeken, a felkészültségen és a bizalmon működik.
2021. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rám vetette magát, fiatal volt, de nem cérnavékony. Súly + vehemencia, a medencecsontom meg majdnem kettétört! Utána átmentünk a másik szobába, beraktam neki hátulról, csak mivel alkoholt ittam, egy idő után összement és leugrott a gumi. De úgy mentem haza, mintha én lennék a Megváltó!
2021. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!