Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők ti meddig mennétek el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti meddig mennétek el? Nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Csók,szex,szexchat, ismerkedés?

Úgy hogy kapcsolatban vagytok.



2020. febr. 4. 07:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nagy baj van a fejedben:)))))
2020. febr. 4. 18:36
 22/29 anonim ***** válasza:
62%
Értem a kérdést, nem is azzal van baj, hanem a további válaszaiddal. Egy dolog hogy megkérdezted, de az elég gáz amikor jönnek a válaszok a nőktől hogy már a csók is megcsalás, egyetlen egy írja hogy az orál nála belefér, erre ráírod hogy eddig egy nő volt őszinte, a többi hazudik.
2020. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Azt irtam egy őszinte választ kaptam,de azota privatban tobbet is, nem volt értelmetlen kiirni .

Ez anonim oldal nem értem miért zavar más véleménye?

2020. febr. 4. 18:49
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

És téged miért zavar mások véleménye? Miért nem tudod elfogadni hogy a nők többsége a csókot is megcsalásnak érzi? Mi okunk lenne hazudni egy anonim oldalon?

Ha képes lennék bárkit is megcsalni, akkor leírnám nyugodtan, mert úgysem tudja senki hogy ki vagyok.

2020. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

"többsége"

Honnan tudod?

2020. febr. 4. 18:52
 26/29 anonim ***** válasza:
38%
#15 roppant gerinces valóban, hogy fiatal nőként egy házas pasival dugatta magát. "... van gerincem", hahaha!!! Mi sem vagyunk szentek, de a nőknél tényleg nagy a baj, manapság. F 41
2020. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez mind megcsalss. De lelekben nagyobb megcsalas egy platoi szerelem.

En valas helyett a nyitott hazassagot ajanlottam fel, mikor hosszu evek utan soha nem tapasztalt szexualis vagy jott ram, ami meggbetegit szinte. Kizarolag fizikai vonzalon alapulo megcsalast folytatok azota. Szerelem eselye kizart.

Nem jo, de Kulonben elhagynom es Mindketten belepusztulnank.

Fiatalon ilyet nem tettem volna.

En nem vagyok hajlando ugy meg halni.hogy ekkora vagyakat nem elek meg.

Kolcsonos lenne ez, de sajnos o mar nem is akarna elni ezzel. Nagyon sajnalom ezert, azt kerte, ne tudjon meg semmit. Nehez, tehat ritkan Jon ossze.

2020. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
38%

Örülök a kérdésnek, mert a válasz bennem is megosztó.


2 dolog van bennem ezzel kapcsolatban:

Az egyik az, hogy fizikailag semmi sem megcsalás. A szex, a csók, stb... Csak az a megcsalás, ha valaki más miatt elhagyom a szerettem, akit védelmezek, aki mindenben az első, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek. A szex csak pillanatnyi érzés, endorfin - mintha megennél egy csokit. A szeretet, a szerelem, az odaadás és a törődés hosszan tartó, folyamatos dolgok. Éppen ezért ha valaki mással lefekszem, csak akkor és ott érezzük jól magunkat. A kíváncsiság és a vágy pillanatnyi csillapítása. Én így gondolom de van egy másik számomra elfogadott nézőpont:


Ha viszont nagyon korrektnek, és fairnek akarok látszani, akkor aszt mondanám, hogy minden olyan dolog megcsalás, amit a páromnak rosszul esik. Ezeket nem én határozom meg, mert nem nekem fáj ami már fáj mivel a másik fél lesz "megcsalva" ezért lényegében az ő véleménye a mérvadó ebben az esetben.


30F

2020. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%

Csók még belefér,de nem az a szenvedélyes érzelmes fajta. Csak a "lekapás" az a jócsaj vagy csók.

A sex már bőven az.

A sexchat viszont csak beszélgetés.

Az ismerkedés viszont az égvilágon semmi. Megis hülyülnék ha nem ismerkeehetnék masokkal csak úgy. Most hétvégén is megismertem 2embert és milett belőlle,semmi sétáltunk.

2020. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!