Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lehet a poppers/rushhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymousreview60 kérdése:

Mivel lehet a poppers/rushhoz hasonló érzést kiváltani análisan?

Figyelt kérdés
Havi rendszerességgel szoktam dildózni, amihez popperst használok. Inhalálom. Kézimunkával vegyítve fergetegesen nagyot élvezek. Egyszer az ujjam is popperses lett, és amikor így a végbelembe nyúltam dildócsere közben nagyon kellemes, forró, lazító érzés volt. Sokkal jobb volt utána dildózni. Tartok az ilyen direkt anális alkalmazástól. Mivel válthatok ki ugyanilyen érzést kevésbé káros anyaggal? 39FHET

2020. febr. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem orrba se nagyon told, de a te egészséged... Ha nagyot akarsz élvezni akkor adok egy tuti tippet: csináld élő partnerrel :) annál nincs jobb.
2020. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Aha, heteró pasi aki dildót használ :D
2020. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Inhalálva miért ne? Nem hetente fogyasztom.

#2: O.K. de nem vonzódok férfiakhoz.

2020. febr. 7. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lidocain krém.
2020. febr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!