Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki bírja a mindennapos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milkstrawberryrose kérdése:

Valaki bírja a mindennapos szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok, hogy közületek van e itt olyan aki szeret midnennap szexelni és élvezi is. Hogy bírjátok? Midennap hányszor csináljátok? Milyen extrém helyeken sikerült? :D.

2020. febr. 8. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem akinek párja az mindennap szexel, ez a normális
2020. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen pl mi. Napi 3-4 alkalom volt a gyerekig azóta már logisztikai kérdés is 🙂 de azért a napi egyet próbáljuk osszehozni. Extrém hely. Pl liftben, kilatoban
2020. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Igen

L

2020. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Valaki igen, de ha engem nagyon kielégítenek, akk másnap ritkán kívánom.

L

2020. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, igenylem
2020. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Minden nap igényelnèm, de mivel erre nincs lehetősèg, ezért egy alkalommal 3-4 menet szokott lenni. :)
2020. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
ha van párom akkor szinte mindennap van szex
2020. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Az sajnos ne úgy van,hogy akinek van párja,felesége,minden nap van szex.Sokan panaszkodnak a párjukra.
2020. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelen L
2020. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több mint 40 évig naponta szexeltem. Friss kapcsolatokban naponta többször is. Most sem rajtam múlik, hogy csak hetente van. Hogy bírjuk? A hiányát nehezebb elviselni, elhiheted. Extrém helyek? Pl borkóstoló, toronydaru kezelőfülkéje, diri forgószéke, térdig érő hó, stb.
2020. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!