Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek, férfiak. Több (sok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, férfiak. Több (sok) kapcsolatot megélt személyek tapasztalataira lennék kíváncsi. Hány nő engedi meg egy normális kapcsolatban az anális közösülést? Akinek sok tapasztalata van számokban is megírhatná.

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 07:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem is a legtöbb ember egyszer kipróbálja, de ha fájdalmat okoz, akkor persze nem fogja erőltetni
2020. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Volt több kapcsolatom. Hosszabb/ rövidebb is. Soha senkivel nem csinàltam úgy, mert szerintem undorító és taszít, hogy oda nekem feltuszkoljanak bàrmit.

Az exeim elfogadtàk, nem volt probléma, a férjemet nem is érdekli ez a dolog ( hàla égnek).

Viszont 2 esetben is randiztam olyan pasikkal koràbban, akik közölték, hogy nàluk ez elvàràs, heti- havi rendszerességgel. Így megszakítottam velük a tovàbbi ismerkedést mert feleslegesen nem akartam az időmet pazarolni, és az övéket sem.

2020. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!