Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Jöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Jöhet hideg meleg.

Figyelt kérdés
40 férfi vagyok, inkább vagyok egyedül és inkább költök egy jó Fleschligtra például,mint hogy több energiát fecceljek egy újabb kapcsolatba ahol a nők 90%- a csak játszmázik.

2020. febr. 21. 06:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

"A mai vilàgban nagyon nehèz talàlni olyan nőt aki önmagadért szeret és érdek nèkül hűséges."


Na, ezért nem találtok társat. Nem olyan nőt kell keresni, ki elfogad úgy, ahogy vagy, hanem olyat, aki mellett boldogság minden pillanat. Aztán olyan pasivá érni mellette, hogy eszébe se jusson, hogy más férfi is létezik ezen a sárgolyón. Bármit mond is a saját tükrünk, senki sem úgy születik, hogy minden tekintetben megfeleljen a másik nemnek. A párunk tükre adja a legélesebb képet rólunk, róla meg a miénk.

Röviden: ha azt akarod, hogy a nő széppé tegye az életedet, előbb te tedd széppé az életét. Félre kell tenni a férfiegót, mert az párkapcsolat terén nem vezet sehova.

2020. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

20 #

Egy társat bajban egészségben.

Ezt tenném bele mint mindig is tettem.

2020. febr. 25. 08:35
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen, az emberi kapcsolatok pénzbe kerülnek és nagy türelmet is igényelnek. De a dolog fordítva is elsülhet, ha megtalálod azt, aki eltart téged.
2020. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Hozzá állással van a baj, légy férfi...

Az en asszonykám azt a penzt költi amit megleres... ha megengedem neki...

Rokonokhoz akkor megy, ha megengedem neki.

Arról beszél az emberekkel, amit megengedek neki.

Főz, mos, és bitang jó megkefélni.

Helyén kell kezelni a dolgokat.

2020. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy who cares?!?
2020. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Beírtam leresőbe mi ez a fleschlight... :D. Szakadok... tenyleg megérett a vilag a pusztulásra...

Műpina basszus... :)

Nincs neked kezed ember?... komolyan? Műpinára költesz?... nincs jobb dolgod? lol...

2020. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Az bizony.

Most ért meg?

A nők már több száz éve használnak dildot! Az bezzeg rendben van.

Ez ám a kettős mérce!

2020. febr. 27. 09:56
 28/31 anonim ***** válasza:

kérdező, én tényleg nem tudom mit akarsz. Ennyire kib#szottul unalmas 40 évesen az életed, hogy itt próbálsz mindenkibe belekötni.

Mindenki elfogadja, hogy nem akarsz családot, nem akarsz nőt magad mellé, mert jól érzed magad egy Fleshlight mellett is.

Miért kell ezt tovább boncolni? Élvezed, hogy beléd kötnek anonym emberek és kiélheted a felgyülemlett haragodat rajtuk? Jobban érzed magad ettől?

2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Neked baj van ecsém a fejeddel.
2020. febr. 27. 11:33
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez nem kettős merce, az, hogy a nő nem kaphatja meg mindig a férfitól, ezért kell neki egy játékszer, nem egyenlő azzal, ha egy férfi, a teremtés koronája, egy műpunciba dugdossa... tele a vilag szingli nőkkel... de akár szexéhes férjezettekkel is... nem kell ehhez aktív kapcsolat basszus... minimális kommunikációkészség, aztan mehet a menet... főleg a te korosztályod női közt... van egy rakat kiéhezett milf, akik semmi másra nem vágynak, minthogy valaki kőkeményen meggyalázza őket amíg a férjük nincs otthon.
2020. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!