Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Análplug-ot kell napközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análplug-ot kell napközben síkosítani?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy análszex előtt egész nap hordom az análplugot hogy egész nap izgasson szépen. Csak olvastam ugyebár síkosítóval kell felhelyezni de olvastam már olyat is hogy napközben ki kell venni többször is akár újból megsíkosítani mert kidörzsöl belülről. ez mennyire igaz ki hogy szokta egésznap hordani?

2020. febr. 21. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ki milyen síkosítószert használ, mi vált be, mit lehet illetve mit nem ajánlatos análban alkalmazni?
2020. febr. 21. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Kell, mindenképp, és ha vízbázisú síkosítót használsz, érdemes úgy kétóránként újrakenni.
2020. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Felhelyezed pár órára és rájössz, hogy nem izgalmat fogsz érezni szex előtt... baromi kényelmetlen lesz egy idő múlva, de majd rájössz.

Nem kell egész nap análplugot hordani ahhoz hogy jó legyen az anális szex, előtte kell fokozatosan kitágítani (értelemszerűen síkosítóval).

2020. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A popsid nem nedvesedik,ezért ajánlott időnként kivenni,és sikosítani.

A kidörzsölést azért elég nehéz elérni.Ugyanis érezni fogod,ha mozgás közben kellemetlenné válik.(Persze jobb,ha ezt nem várod meg)

Ilyenkor ki kell venni,és síkosítani.

Van egyébként fecskendő is erre a célra.Ami azért jó,mert maradéktalanul belülre kerül a sikosító .

A játékszer és a posilyukad újjal történő sikosításakor ezt elég nehéz megoldani.Mert mikor beteszed,egy része kipréselődik.


F

2020. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!