Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál plugról mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál plugról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szexhez szeretitek használni?

Van aki akár egész nap is szokta hordani (iskolában, munkahelyen)?

Szilikon, fém vagy üveg a legkényelmesebb, legpraktikusabb?



2020. febr. 23. 19:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Kellemes játékszer, előjátéknak is, de jó azt bent hagyni szex közben is :) Egész nap viselni... próbáld ki hogy 1-2 óráig bent van és úgy járkálsz és rájössz miért nem :D
2020. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Újra nem kell sikositani?
2020. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 a szilikont azt 1-2 óránként ajánlott újra síkosítani, mert azt csak vízbázisú síkosítóval lehet használni. A többit lehet szilikonos síkosítóval, szóval azokat nem kell túl gyakran (legalábbis én nem tudok róla, hogy a fémet vagy üveget túl gyakran kéne)
2020. febr. 23. 21:00
 14/27 MistressSuspiria ***** válasza:
100%

Rendkívül izgató tud lenni. Akár egésznap, vagy különböző feladatok elvégzése közben. :)


23/L

2020. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szexhez, nap közben, csak úgy, mindegy mikor- hova, én szeretem hordani 🙂

Fém Anal plugom van

28N

2020. márc. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Má 3-4x használtuk, de nem igazán jott be. A barátnom teljesen érintetlen volt anál téren. Elotte ujjal izgattam, de a betevéssel meg volt a macera. Még rosszabb volt a kivétel, az stabilan jobban fájt neki mindig. Maga a szex azt mondta mindig más olyankor ha benne van, ugy érzi totál ki van tomve és feszít neki mindenhol. Jo az érzés, de sok a macera korul, ami nekunk konkrétan tobbet elvesz mint ad. Ugy hogy ennyi eset után inkább hanyagoljuk.
2020. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel mindketten használunk popsiplugot.

Néha napközben is szoktuk hordani.

Kellemes érzés.

:)

26N

2020. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
De jó ez a kérdés, pont most akartam rendelni, hogy feldobjam itthon a dolgokat a bezártságban. Közben a pasinak izgató ha a nőben van, vagy semleges?
2020. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
11%
Sok marha, semmi értelme. Az a lyuk nem arra van.
2020. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 kösz, hogy szóltál. De szerintem nem sokan voltak kíváncsiak a véleményedre. Valaki szereti az ilyen dolgokat, valaki nem. Ha te nem szereted, akkor minek kattintasz rá a kérdésre? Szerintem nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy ár gyere, hogy azoknak a véleményére voltam kíváncsi, akik már próbáltak anál plugot. Mindenki tudja, hogy az első számú feladata a fenéknek nem a szexuális dolgok, de van aki szereti arra is használni. Egyébként meg az állatok sem azért vannak, hogy állatkertben nézegessék őket az emberek, de mégis vannak akik szeretik ezt csinálni.
2020. ápr. 6. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!