Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők érdekelne milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők érdekelne milyen az anális szex?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni csak ugye bennem is az a gát van hogy az kijárat. Hiába mondják hogy menjek el előtte wc-re ha egyszer nem kell mennem mit csináljak? Meg tudom hogy síkosító kell na de milyen érzés ez egyáltalán? Van aki kifejezetten szereti?
2020. febr. 23. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Èn szeretem 23/N


Ui.: valakinek van kedve privizni??

2020. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Lehet én vagyok a hülye, de nem értem. Arra vagy kíváncsi, hogy milyen érzés ha téged raknak hátsóba, vagy arra, hogy milyen ha te raksz valakit hátsóba?


Ha nem kell wcre menned, akkor beöntés. Mindaddig míg tiszta víz nem jön ki.

Óvszer minden esetben erősen ajánlott.


Fájdalmas, égető feszítő érzés. De van akinek nem fáj. Lehet anál plugot használni előtte tágításnak, akkor kevésbé fáj. Meg persze síkosítani kötelező.

2020. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Engen nem vonz
2020. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már 15 évesen kisérletezgettem ezzel, vettem is akkoriban egy körte fecskendőt magamnak a patikában amit otthon ki is próbáltam időnként egyedül.

Szóval amikor már párkapcsolatom lett már nem volt gond a tisztasággal foglalkozni mert tudtam hogy kell ezt csinálni. :-)

Hogy milyen érzés az anál szex? Olyan vécézős és izgalmas, csiklót izgatva közben pedig csodálatos. Picit feszítős de nem fáj. Akkor fájhat ha nincs kellő síkosító.Figyelj oda hogy oda olaj alapú kell a vizes síkosítók nem jók mert hamar felszárad és kiszárítja a bőrt és bereped ami bizony nagyon tud utána fájni.

2020. febr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi nekem milyen ha csinálják. Nem tervezek semmilyen beöntéses dolgot a gumi pedig alap dolog. Egyszer magamnak csináltam vibrátorral de nyílván az nem olyan mint ha egy pasival csinálnám.
2020. febr. 24. 09:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!