Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmmel egy éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt. Ha szeretkezünk én előtte általában mindig kinyalom, ő viszont magától soha nem veszi a szájàba és ha mondom neki akkor is gyakran mondja azt, hogy most nem. Önzőség szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem szereti bekapni. Lehet, hogy volt rossz elménye vahy nem.szereti az ízét stb. Beszelgess vele róla, és ne eröltesd. Az nem.jó.
2020. febr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem szopik, nem nyalnod ki!

Kölcsönös.

2020. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő sem erőlteti rád a nyalást.
2020. febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
vannak olyan nők akik nem szeretik, ez idővel változhat, de ne erőltesd, mert annál rosszabb lesz, ha akarja majd csinálja magától.
2020. febr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Huzzal ra gumit,lehet ugy jobb neki.
2020. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelsz, hogy frissen mosott legyen? Mert használtan érthető, hogy nem akarja szájjal kényeztetni.
2020. febr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát én soha nem maradtam olyan lánnyal együtt, aki ha tényleg őszintén odaadóan szeret és nem játszva élvezkedik, vagyis nem szeret szopni.

Ez annyira elutasitó dolog és főleg nem önzetlen.

Én ha szeretek valakit midnenestől, akkor nincs korlát a szeretkezésben. Az ilyen abcde pontos elváráslita alapján nem lehet felhőtlenül szeretkezni.

2020. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!