Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt hallom pár helyről, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallom pár helyről, hogy "aki még 30-on felül sem kell senkinek, azzal valami "baj" van" Igaz ez?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 21:40
 1/8 anonim válasza:
83%
Igen. 39/f impotens /szűz/ kiközösített.
2020. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában igaz de persze van kivétel
2020. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtobbszor ja
2020. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezen dolog mentén is megy a sztereotipizálás.Nem hiába, "fejlődő" ország vagyunk... Visszafelé.
2020. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem feltetlenul. A mai nyugati vilagban ertekvalsag van. Aki nem akar a birkanyajjal menni, konnyen igy jarhat.


35F incel

2020. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Marhaság! Ismertem 30 feletti csajt aki szűz volt de negyon meg akarta magát húzatni. Sajna nekem annyira nem jött be pedig nem vagyok válogatós de azóta egy csomó pasija volt.
2020. márc. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi van, ha harmincvalahany evig neki nem kellett senki se?

Ha nincs tarskereso es/vagy nem koltozom mashova, ugy is haltam volna meg. Hiaba van jelentkezo, ha egyoldalu. Pl. Vagy tetszik, de foglalt. Vagy tetszik, es a szembevillamos viszi.

2020. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 'baj' jellemzően valami pszichologiai probléma, ami orvosolható lenne, de nem kerül rá sor.
2020. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!