Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy fogadtad el végül, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtad el végül, hogy ha pelenkaa fétised van? Mennyire gátol az életben és a párkapcsolatokban? Melegek között valóban gyakoribb? csak mert javában fiúkról készült képeket lehet látni.

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én enyhén biszex fiú vagyok, gondolatban izgat a pelenka de még nem vettem. Lányok között is biztos van aki nyitott rá.

Nem ártasz vele senkinek, nem kell ebből ekkora ügyet csinálni; miért ne tudnád elfogadni?! Egyrészt csak te tudsz róla nincs rád írva hogy ez izgat, másrészt pedig szinte minden embernek van valami perverziója.

2020. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekel ki mit gondol róla,izgat,megélem!Nem volt nehéz elfogadnom,magammal szemben mit problémázzak ezen?Másnak nem hangoztatom.Csak ha biztos vagyok benne hogy nyitott rá.Párkapcsolatban gátol,ha a párod nem vevő rá.Nem hinném hogy melegek között gyakoribb lenne,max csak jobban hangoztatják.Biszex fiú vagyok én is.
2020. márc. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én heteró vagyok,és pelenkás. Nem hinném hogy függ a szexuális beállítottságtól a fétis. Ugyanolyan fétis mint a bondage,bőr,lakk,kaki,pisi,stb. Csak ezt a társadalom nehezebben nyeli le. Képek neten vegyesen vannak fiuk-lányok. Talán amnyi,hogy a fiuk könnyebben felvállalják mint a lányok. Mondjuk úgy hogy reklámozzák magukról. Egy lányról álltalába akkor derül ki,ha kapcsolatba kerül.


Elfogadni nem volt nehéz,hiszen szeretek pelenkába lenni. A "négy fal közt" azt csinálok amit akarok,ami tetszik. Nyilvánosan már már a dolog. Ott először feszült voltam,aztán megszoktam. Rájöttem,senkit nem érdekel mi van raktam. Ma már minden gond nélkül kimegyek az utcára vastagon bepelenkázva.

2020. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Meg is vagytok négyen... Kb ennyi a max létszám az országban is úgyhogy mehettek is szobára! :D
2020. márc. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!