Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Nem troll, Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem troll, Hogyan szeretitek az orális szexet?

Figyelt kérdés

Tehát fejlődni szeretnék és olyan élvezetet okozni a páromnak ami még nem volt annyira jó.


Milyen orális technikáktól van az a nagyon jó érzés, hogy szeretitek? Elejétől a végéig.

Nők véleménye is érdekel.

Vibrátor kizárva


25/ n



2020. márc. 11. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Zseniális, ahogy a férfiemberek nagyvonalúan kijelentik, hogy ŐKET márpedig nem zavarja az, ha egy nő öklendezik a farkuktól, tehát nyugodtan bemehet tövig.

Akkor mi van, ha esetleg az érintett nőt zavarja, ha öklendeznie kell?

2020. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Amit a 7-eske leírt, kb úgy valahogy... 🤭


33/F

2020. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
torokdugással,ffiassan.f
2020. márc. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
56os még nem alszol? :D sokat válaszolsz
2020. márc. 12. 01:49
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Addig kapja be, amíg neki kényelmes. Nem jó az, ha öklendezik.
2020. márc. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Én azt szeretem amikor nem rászorít a csaj a farkamra az ajkaival és a bőrt húzza le-fel hanem a szája siklik a rajta le-fel. Tehát kicsi nyállal sima két ütem. Az már a bónusz ha megy neki tövig.

De még ettől is fontosabb a legvége: szájban tartva szeretek elélvezni amíg lüktetek ne is vegye ki a szájából.

Ehhez jöhetnek még olyan pózok amelyek váltózóak, hogy mikor épp mire vágyok. Tudod előttem térdél és fejfogással én mozgatom a szájában, vagy fekszik fölé térdelek és úgy. De amikor én fekszek ő feléhajol és le-fel mozog vagy ugyanez de a lábam közé térdel/fekszik és úgy szop.

De a klasszikus 69 is nagyon ok.

Remélem tudtam segíteni.

2020. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!