Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szerintetek:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb szerintetek: borotválástól kipattogzott, vörös punci vagy inkább maradjon 0,5-1 cm-es szőr?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 14:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A kipattogzas a benott szortol van. Ha megfogadod egy las vegasi sztriptiztancosno tanacsat, aki nem en vagyok, de bevalt, jo lesz.

Ferfiborotva. Eles, de szepen szedi le. Elol, oldalt mindenkepp, belul lehet noi borotva.

Arcradirral rendszeresen atdorzsolni. Hiaba lesz piros, pont begyogyul es nem pattogzik ki. Ha szepen atdorzsolted, erdes szivaccsal is, hidratald valamilyen babakremmel.

Azota nem pattog ki. Max. menstruacio elott erzekeny a borom.

2020. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amióta gyantáztatom egyszer sem pattogzott ki.
2020. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha szúr. Inkább legyen kipattogzva, ha már e két lehetőség van. Próbáltad már bekenni borotválkozás utáni krémmel?
2020. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Radírozás, bőrnyugatató krém megvolt, nem használ, extra érzekeny ott a bőröm sajnos.
2020. márc. 13. 15:16
 15/23 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül gyakran borotválod, mert szépen lassan meg kellene szokni a bőrödnek? Illetve még ami eszembe jutott, növéssel ellentétesen vagy megegyező irányba borotválod? Nagyon nem mindegy
2020. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szőrnövekedés irányába csinálom 2 naponta kb. 12 éve.
2020. márc. 13. 15:29
 17/23 anonim ***** válasza:
6-8 hetente szánd rá azt az 5-8 ezrest és menj el intim kozmetikushoz, és gyantáztass. Hidd el megéri, mert ritább is lesz egy idő után és az a selymesség, konfort érzet megfizethetettlen. Valamint az érintett bőrterülettel sem lesz probléma.
2020. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem szőr nélkül tetszene, mert imádok hosszan nyalni, és zavarna a szőr!
2020. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szemöldök csipesszel szedegetni. :-) Kicsit lassú, de ha mindig rászánsz egy kis időt, akkor elégedett leszel.
2020. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Legyen csupi az se érdekel ha vörös de nem szeretem a szőrös puncit!!
2020. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!