Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha ráhúzok a banánra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráhúzok a banánra egy óvszert, és úgy dugom fel, lesz bajom?

Figyelt kérdés
Légyszi, normális válaszokat adjatok, nagyon ki vagyok éhezve:(

2020. márc. 20. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz bajod, de megmutathatnád;)
2020. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne pazarolj rá óvszert szerintem, elég ha meghámozod. Mamám is mindig így csinálta, sosem lett baja.
2020. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12! Az én mamám is úgy csinálta mindig, de én azt hallottam tőle, hogy erősíti az immunrendszert és nem is volt kb sose beteg. Bár ez nem biztos, lehet le kéne tesztelni valakinek.
2020. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőekre!!!

A tesóm is csinálta, szétnyílt a banán, az óvszert pedig kiszakította a banánnak a kemény külseje. A banán fele bent maradt mélyén a vaginájában, alig tudta kiszedni, pépesre kellett törnie SAJÁT MAGÁBAN a banánt, az ujjával, majd kinyomta, amit tudott, a többit pedig kikaparta azzal a pici teáskanállal.

Szóval NE!!!!

2020. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, addig nincs gond, amig nem vadul csinaljatok az egeszet!

Banannal is lehet nyugodtan, na de nem ugy, hogy megeroszakoljuk szerencsetlent, hat nem is csoda, ha tortenik valami kellemetlen es ki kell kiskanalazni..

Bar en azt mondom, hogy a legjobb valasztas az uborka lenne vagy esetleg a sargarepa,esetleg ha van valakinek rendor ismerose, akkor kolcson lehet kerni a gumibotjat is.


Ja es ha annyira mely valakinek, mint egy egesz barlangrendszer, akkor se dugjuk mar fel teljesen.. Ezek nem olyanok, mint a tamponok, nincs rajtuk zsinor.

2020. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15, meg kell hámozni őket? Illetve mi van ha a répa vékony? Kössek össze többet befőttes gumival? Plusz, ferde répa eltörik? Szeretem ha ferde, nagyobb az élvezet. Köszi a választ előre is.
2020. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nehogy már meghámozd bakker, akkor biztos benned marad.

A répa nem törik csak úgy el, annak azért erősebb szerkezete van. Nyilván ne bébirépát vegyél hanem nagyot, ezt komolyan mondani kell?

Én srác vagyok, ha én nekem van ennyi képzelőerőm, nehogy már neked gondot okozzon.

2020. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17! Te is szoktad alkalmazni ezen praktikus és fontos technikákat?
2020. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#16

Eleg ha megmosod es huzol ra ovszert. Ossze is kotheted, de az szerintem nem tul jo. Inkabb keress egy nagyobb, vastagabb repat. Ha viszont jobb neked a ferde, akkor a banan lehet a megfelelo valasztas.

Arra figyelj meg, hogy ne tedd hasznalat utan levesbe a repat, a banant pedig ne edd meg.

2020. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#18 Hât te ritka egy jószág vagy. Józan paraszti észről még hírből sem hallottál gondolom. Bár a kérdéseiden is lâtszik.
2020. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!