Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy ennyire bejön a pasiknak?

Figyelt kérdés
Étteremben dolgozom és van egy kolléganőm, aki minden pasival (ha akarja a pasi, ha nem) flörtölgetni kezd és elkéri a számukat. Aztán minden héten új pasija van és eléggé fönn hordja az orrát emiatt (bár nem tudom miért). Ha igaz amit mond, akkor én nem tudom megérteni a pasikat. A lány csont és bőr, nincs melle, se feneke, az arca férfias és olyan erősen sminkel, hogy inkább néz ki transzvesztitának mint nőnek. Persze mondhatnánk, hogy belső értékek, de kb. 5 perc alatt, amíg elkéri a számukat, biztosan nem tudnak megismerkedni. Én nem vagyok irigy rá (semmi pénzért se akarnék úgy kinézni és így élni mint ő), de most ez tényleg bejön a pasiknak?

2020. márc. 24. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, a szex a csajokon múlik. Ha, a pasin azt hívjuk erőszaknak. Ennek okán a pasik kevésbé válogathatnak. Ha tele a tár és egy csúnyább felkínálja a pin.ját....nos...miért ne? Arra jó, hogy leürítsen, elvenni nem akarnám. Érted ugye?
2020. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

van akinek bejön, van akinek nem.

msot ez olyan mint nálatok, hogy van akinek a nyomulós pasi jön be, an akinek a félénkek.


nekem nem jön be. én szeretek "megküzdeni" a nőért

2020. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (én zöldet nyomtam mindenkinek)
2020. márc. 24. 13:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező sajnos nekem az ilyen kinézetű lányok a gyengéim. Nem mondom, hogy viselkedésben az az ideális, amit képvisel, de küllemre tetszhet. Ezzel nem azt mondom, hogy Te nem lehetsz jó, hisz nem tudom milyen vagy, de nekem ő tetszene a leírtjaid alapján.
2020. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te hogy nézel ki?
2020. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg te is, neked is menni fog. De az hogy ha bárkivel összejön szinte akkor az nem olyan nagy élmény szerintem.
2020. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nem mindíg a külső számít,a vonzalom sokmindenböl fakad nálam. Soszor mi is ki vagyunk éhezve a figyelemre, persze az izlésem az megvan, de egy finom puncira én is ki vagyok éhezve ugyhogy nem tudom hogy választanék, viszont a kedvesség fontos.
2020. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem keresek párt, mert több mint 8 éves kapcsolatom van és nemsokára házasodom.

2020. márc. 24. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a külső sok férfinak egyáltalán nem jön be. Ha te ugyanezt csinálnád, ötször ennyi pasival jöhetnél össze.
2020. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te női szemmel így látod őt. De lehet férfi szemmel teljesen mást látunk.. Sexy a mozgása vagy erotikus a kisugárzása. Nem kell feltétlenül jól kinéznie, hogy a hapsik rámozduljanak. Vagy nagyon kihívóan viselkedik és a hapsik szeretik a könnyen megkapható nőcskét.
2020. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!