Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha undorodok a szextől, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha undorodok a szextől, akkor milyen szexuális beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés
Aki így érez, lehet bármilyen partnere, az aszexuális lehet, vagy inkább valami más?

2020. márc. 24. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2020. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos én úgy tudom h asszexuális jelző erre a jó. Bár náluk tudtommal nem az undorodás a fő tényező hanem egyszerűen nem szükségletük a szex emiatt nem is csinálják.
2020. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz!

Pl én is elég sokmindent undorítónak találok, de attól még van olyan csaj aki ha meglátom akkor nem érzek semmi undort sőtt ellenkezőleg!

Hogy erre megfelelő válasz kapj egy kicsit többet kéne tudni,! Pl csak magátol a fizikai érintkezéstől vagy már magától a gondolattól is! Csak az eggyik nemtől vagy mind a kettőtől! Vagy esetleg csak bkzonyos dolgoktól undorodsz?

2020. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aszexuális az aki nem kívánja a szexet. Az esetedben inkább tudat alól támadó komplexusok tartanak vissza. Ha nem győzöd le őket akkor nem lesz nemi életed.

Lehet partnered, társad is akár - egy asexuális, vagy olyan aki szintén komplexusokkal küzd. Viszont inkább felkeresnék egy pszichológust mert szerintem van a háttérben "más is" ami gondot okozhat a társadalmi, szociális érintkezések kialakításában és hogy jól érezd magad a bőrödben. Ja és lemondanál arról ami az egyik legjobb dolog a világon, a szex :)

2020. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyedben én is az előttem szólóval egyetértve pszichológushoz mennék. Valami trauma, vagy akár nevelési probléma lehet a háttérben, mert az aszexualitás nem okozna undort.
2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aszketa
2020. márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is undorodok a szextől és nem vagyok se aszex se gyerek.

Egyszerűen undorítónak tartom+veszélyes is betegségek,terhesség. Ha lesz egyszer partnerem szívesen kényeztetem kézzel vagy szájjal (gumival) ha szeret elfogadja. Az intimitás nem csak szexben nyilvánulhat meg.

Nem volt semmilyen traumám és nem is nevelték belém.

2020. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!