Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hánynak volt vastagabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hánynak volt vastagabb?

Figyelt kérdés

Eddig hány fiúval szexeltetek vagy pettingeltetek és közülök hánynak volt olyan vastag a pénisze, hogy nem értétek át, ha rámarkoltatok? Le is mértétek, hogy hány cm lehetett?

Hány évesek vagytok és hány évesen kezdtétek?



2020. márc. 26. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Pasi vagyok és azt mondom, a csajok biztosan centivel a kezükben mászkálnak és mérik a farkat ha kell ha nem, hátha valaki megkérdezi a gyakorin :) :)


Ekkora nyomorult kérdést? :)

2020. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3, 1
2020. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15, 1
2020. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

volt hogy nem tudtam úgy kitágulni hogy be tudjam fogadni,

Elég szűk vagyok.

20éves koromban történt ,felmentem a srác hoz elkezdünk csókolózni-előjáték és hát akkora volt neki mint egy sörös doboz nagyon megijedtem mondtam neki hogy szeretném ha letusolna előtte, és addig megszöktem.

2020. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

megszöktem XDDDDDDD

lehettél volna egyenes is amúgy

2020. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Megijedtem, féltem, még soha nem láttam előtte akkorát, ne neves ki ezért.
2020. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A sörösdoboz azért elég erős :O Attól lehet, én is megijednék, pedig amúgy én a méretes szerszámért rajongok.


2 volt, akinek nem tudtam kézzel körbeérni, de nem tudom megtippelni, mekkora átmérőjű volt. Ilyen szituációban azért nem a szabócenti az első gondolatom, hogy méregessek vele ;) Azért egy sörösdoboznál kisebb volt mindkettő :D De egy dezodoros flakonnál pl vastagabb.


17 évesen vesztettem el, 8 partnerem volt (az utolsóval azóta is együtt vagyunk, neki se mértem le soha, de ő egyike a kettő szerencsésnek).

2020. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egynek se
2020. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már nagyobb méretű de szerencsére tudta is használni - meg rengeteg átlagos méretű aki balf...sz volt az ágyban pedig hű de császárnak tartotta magát. S szerencsére számos olyan átlagos méretű is aki szintén tudta használni és pont úgy volt jó a mérete amekkora. Egyiknek sem méretem, nem érdekel a cm, csak az mit tud vele kezdeni.
2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MistressSuspiria ***** válasza:
100%
A tuna konzerv átmérőjű a nverő. :)
2020. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!