Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki évezi az alázást és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MistressSuspiria kérdése:

Ki évezi az alázást és a degradáló játékokat? Mik a kedvenceid?

Figyelt kérdés

Dom és szub válaszok egyaránt jöhetnek, akár példákkal is. :)


23/L/Switch



2020. márc. 26. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Unatkozol kisfiam? Most is kell ám tanulni, azt mondták???
2020. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Cipószagoltatás gázálarcon keresztül, légzéskontrollal kombinálva.
2020. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiú.


Egyszerű BDSM jellegű kérdés, ha nem a te világod, nem kell hozzáfűznöd semmit.


Moss kezet.

2020. márc. 26. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon élvezem, élvezném, bár eddig nem sok tapasztalatom van benne sajnos... Szívesen mesélek mik érdekelnek ha érdekel.

26 F, sub főként

2020. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én abszolút mértékben switch vagyok. Szeretem a normál vanila szexet is, de hosszútávon meg kell mondjam, hogy untat, ha csak azt kapom meg egy kapcsolatban. Sokkal érdekesebb az élet a vanília mellett a többi színnel együtt. 28F.

Magát a játékot élvezem és az izgalmat és majdnem mindegy, hogy én melyik szerepben vagyok éppen. Persze vannak aktuális hóbortok és hangulatok, de könnyen áthangolódom másikra, ha felkelti az érdeklődésem.

Nem érzem derogálónak, ha engem visznek le kutyába. :D Nem érzem úgy, hogy ez kihatással lenne férfiúi mivoltomra mivel nem ettől teszem függővé.

Számomra ez egy játék, ahol közös megegyezéssel és egyetértésben tesszük színesebbé egymás hétköznapjait.

Nem szeretek extrém eszközöket használni. Teljesen hétköznapi dolgokkal is lehet érdekes bánni. Inkább ember és helyzet függő. 1-2 hetes játékokat szeretem a leginkább. Pár hétig felvállalunk valamilyen érdekesnek tűnő szerepet és így élünk addig.

Pl leszek a rossz férj, aki elfenekel, ha nincs otthon meleg vacsora vagy nincs kitakarítva szépen. :D

De simán beleférne az is, hogy otthon meztelenül, térdelve vársz az előszobában, hogy haza érjek.

De voltam már pl béna, kevéssé potens pasi is, aki nem tudja kielégíteni a nőjét és ezért az flörtöl másokkal. Megcsalja. ^^

2020. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Domináns férfi - így azt is tudom, hogy minden játékhoz két fél kell. Ha ennyire lány vagy akkor tessék: ha vége a járványnak akkor beteszlek egy olyan gangbangbe hogy a füled kettéáll :D
2020. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Ami nagyon bejönne: mezítlábas t×nrúgások, lábfétises dolgok egy nőtől.
2020. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is switch vagyok, de én mondjuk az enyhe szado-mazót kedvelem. A szub oldalam picit erősebb, ezen az oldalon pl a farokkínzást szeretem.

F

2020. márc. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szub oldalon az a kedvencem, amikor mezitláb megtaposnak. Főleg ha többen.
2020. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!