Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 napja vesztettem el a szüzességem és azóta nagyon émelygek, vizelési ingereim vannak, görcsöl a méhem és nagyon ijesztő módon ömlik belőlem a vér (barnás vöröses). Már 3napja erős fájdalmat érzek a méhembe és iszonyatosan fáradékony vagyok. Nem tudom mit csináljak, holnap fogok tesztelni, de lehet az még nem fog pontos eredményt mutatni. Amiből gondolom, hogy terhes lehetek az az, hogy a barátom betette gumi nélkül, és neki nagyon sok előváladéka van. Az utolsó menstruációm marcius 11-én volt, ami azt jelenti, hogy pont tegnap volt peteérésem. Szerintetek ez terhesség, vagy valami más áll a háttérben?

2020. márc. 26. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem vagy terhes, de ha nem akarsz ennyi izgalmat, legközelebb egy pillanatra sem engeded hogy gumi nélkül betegye
2020. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Koronavírus. Nyugodj békében.
2020. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem akarok rád ijeszteni de erősen sanszos... bár szimpla betegség is lehet, illetve a stressz is okozhat pszeudó tüneteket. Nem oktatlak ki, hogy megérte-e, ezt szerintem már eldöntötted magadban.

A teszt nem fog még semmit kimutatni, legalább 3 hetet várni kellene vele az aktustól számítva (akkor is csináld meg ha közben megjön a havid és legközelebb legyen eszetek, gumi nélkül egy húzás sem!!!).

2020. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De a terhesseg egyszeruen hat nappal dugas utan kizart, hogy ilyet produkaljon. Esetleg felboritotta a ciklusod, es tulajdonkeppen menstrualsz.
2020. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak agyon dugtak. De hogy még hat nappal utána is ömlik belőled a vér, az nem normális. Menj dokihoz!
2020. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség amit leírsz, ugye tudod hogy akkor pont hogy elmarad vérzésed nem hogy még folyamat vérezzél? Beszélj egy orvossal mert ez nagyon nem normális és legközelebb legyen annyi eszetek hogy húztok egy nyamvadt gumit
2020. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!