Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nem tudok elmenni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, eddig egy barátom volt/van. És olyan ritkán tudok elmenni. Nem értem miért van ez. És nem arról vám szó, hogy rossz lenne vele a szex, mert jó, és nagyon szeretem. Néha sikerül nekem is elmennem, de általában nem. Attól félek ez fogja tönkre tenni a kapcsolatunkat.
2020. márc. 27. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az. “ attól félek “.
2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. márc. 27. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Önkielégítéssel el tudsz menni?
2020. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy h izgulsz, aggódsz
2020. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az első srác, honnan tudod, hogy jó-e vele a szex? Mindig lehet fejlődni benne, olvassatok szexuális technikákról könyveket.
2020. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Több minden okozhatja, ennyiből nem mondjuk meg. Az #1-esnek abban van igaza, hogy a stressz és ha rágörcsölsz akkor az igencsak blokkolni tudja az orgazmus elérését.

Az orgazmushoz vezető lépcsők:

- Ismerd meg a tested! Tapasztald ki hogy tudsz a legkönnyebben eljutni a csúcsra, mire van NEKED szükséged hozzá.

- Engedd el magad, ne görcsölj rá. Az orgazmus olyan pillangó amit ha kergetsz akkor tovább száll.

- Irányíts, kommunikálj a szexben, ne félj a partnereddel közölni neked hogy a jó.


Ja és a pasid ezért nem fog elhagyni, de ha görcsös vagy és nem jó a szex akkor könnyen lehet igen.

2020. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!